- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Atilla Özdemiroğlu doğum gününde anıldı.

06 Ocak 2017 - 954 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»AKTUALİTE»Atilla Özdemiroğlu doğum gününde anıldı.
Atilla Özdemiroğlu doğum gününde anıldı.

Açıldığı günden beri özel partiler, canlı müzik ve dj. performansları, resim sergileri ve doğum günü partileri gibi özel etkinliklerle adını sıkça duyuran ve Arnavutköy’e yeni bir soluk getiren Cult, bu kez usta müzik adamı Attila Özdemiroğlu’nun anma gecesine sahne oldu.

 

Merhum müzik adamı Attila Özdemiroğlu’nun eşi Hepgül Özdemiroğlu ve ikiz kızları Lara – Lidya Özdemiroğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen anma gecesine iş, sanat ve cemiyet hayatından isimler katıldı.

 

5 Ocak 1943 doğumlu olan ve 20 Nisan 2016’da aramızdan ayrılan usta müzik adamı Attila Özdemiroğlu, Cult Arnavutköy’de, “Usta’ya Saygı Gecesi” adı altında düzenlenen özel gecede anıldı.

 

Attila Özdemiroğlu’nun doğum günü olan 5 Ocak Perşembe günü, başta ailesi olmak üzere, yakınları ve sevenleri, anma gecesinde buluştu. Usta müzik adamının imzasını taşıyan onlarca şarkı, dj. Berfu’nun bir aylık titiz çalışması sonrası derlendi ve anma gecesinde konuklara dinletildi.

 

Sadece Attila Özdemiroğlu’nun imzasını taşıyan şarkıların çalındığı anma gecesinde Cult Arnavutköy’ün duvarları Attila Özdemiroğlu’nun eski fotoğraflarıyla donatılırken, anma gecesine merhum Attila Özdemiroğlu’nun ailesi ve yakınlarının yanı sıra, Faruk ve Füsun Eczacıbaşı, İzzet Öz, yılların şarkıcısı Meral, Şanar Yurdatapan, şarkıcı Özge Kalyoncu ve Sezen Aksu’nun eski eşi Ahmet Utlu katıldı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
error: Content is protected !!