- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

‘’BİZİM HİKAYE” 14 EYLÜL’DE FOX’TA!/inc English Translation

07 Eylül 2017 - 3.132 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER»‘’BİZİM HİKAYE” 14 EYLÜL’DE FOX’TA!/inc English Translation
‘’BİZİM HİKAYE” 14 EYLÜL’DE FOX’TA!/inc English Translation

‘’BİZİM HİKAYE” 14 EYLÜL’DE FOX’TA!/inc English Translation

Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Hatice Meryem ve Banu Kiremitçi Bozkurt’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Serdar Gözelekli’nin oturduğu ‘’Bizim Hikaye’’ dizisi, 14 Eylül Perşembe günü saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.

Çekimleri İstanbul’da devam eden dizinin oyunu kadrosunda Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın yanı sıra, Nesrin Cavadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu ve Ömer Sevgi gibi deneyimli oyuncular da yer alıyor.

14 Eylül Perşembe günü ekrana gelecek olan dizi, altı çocuk ve bir babadan oluşan ailenin trajikomik hikayesini anlatacak. Baba Fikret’in (Reha Özcan) sorumsuzluğu sebebiyle, çocukların en büyüğü Filiz (Hazal Kaya) ise kardeşlerini bir şekilde okutma ve geçindirme derdinde. Filiz, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken, birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış (Burak Deniz) girecek. Hem Filiz’in kalbini kazanıp, hem ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Aile zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri sızlatan olaylar yaşayacak. Her ne olursa olsun her türlü zorluğun üstesinden gelecek bu ailenin hikayesi için şimdiden nefesler tutuldu.

ENGLISH TRANSLATION

‘’BİZİM HİKAYE” Premiere on 14 September on FoxTV

Produced by MED Yapım, with screenplay writers Meryem and Banu Kiremitçi Bozkurt, under the direction of Serdar Gözelekli; the series ‘’Bizim Hikaye’’ will premiere on Thursday 14 September @ 20:00 on FoxTV.

The series is being shot in Istanbul and star Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan’ın yanı sıra, Nesrin Cavadzade, Yağızcan Konyalı, Nejat Uygur, Pınar Töre, Berkay Akın, Evrim Doğan, İsmail Karagöz, Korhan Fırat, Mehmetcan Mincinozlu, Alp Akar, Zeynep Selimoğlu and Ömer Sevgi.

SYNOPSIS:

The story of a single father and his six children, is said to be a tragic-comedy. Due to the irresponsible father Fikret (Reha Özcan), the eldest of the children Filiz (Hazal Kaya) is the one who the responsible in making sure her younger siblings go to school and making sure that they are well cared for. The responsibilities that Filiz carries are way too much for a young girl her age; when suddenly the handsome and charismatic Barış (Burak Deniz) enters her life. He will do whatever he can to become part of the family and win over Filiz’s heart. While sometimes the family will live through a lot of comedy, there will be heart-wrenching scenes as well. But regardless of what happens the family will be able to overcome, and this story promises to be breathtaking for the viewers.

English Translation is the property of Izleyici Platformu and may not be copied in part or whole in any format without prior written authorization. ALL RIGHTS RESERVED!

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
error: Content is protected !!