- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Cinemaximum TEGV Gönüllülerini Ağırladı

07 Aralık 2018 - 26 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»AKTUALİTE»Cinemaximum TEGV Gönüllülerini Ağırladı
Cinemaximum TEGV Gönüllülerini Ağırladı

CGV Mars Entertainment Group, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nü Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) gönüllüleriyle birlikte kutladı. Özellikle çocuklar ve gençlerin erken yaşlardan itibaren sinema kültürüyle tanışması ve film izleme alışkanlığı kazanması için konunun gönüllü tarafı olarak yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşları ile ortak çalışmalara imza atan CGV Mars Entertainment Group, son olarak İstanbul’da 100 TEGV gönüllüsünü Cinemaximum Cevahir’de misafir etti.

Herkes için Sinema mottosu ile kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarına yön veren CGV Mars Entertainment Group, kültürel gelişmişliğin bir göstergesi olan sinema izleme kültürünü Türkiye’nin her köşesine yaygınlaştırmak için fiziki yatırımlarının yanı sıra bulunduğu bölgelerin sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlıyor. TEGV işbirliğinde “İlk Sinema Biletim” projesi kapsamında Türkiye’nin farklı illerinde 7 – 13 yaş arasındaki çocukların ilk sinema deneyimlerine ortak olan CGV Mars Entertainment Group, bu kez perdelerini 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü vesilesi ile TEGV gönüllüleri için açtı.

Türkiye’nin dört bir yanındaki TEGV etkinlik noktalarında çocuklarla bir araya gelen ve eğitim etkinlikleri gerçekleştiren TEGV Gönüllüleri, her yıl 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nü kutluyor. Bu yıl da TEGV’in İstanbul’daki gönüllüleri bugünü kendileri için düzenlenen özel gösterimde Cinemaximum Cevahir’de bir araya gelerek kutladı. Hep birlikte film keyfini paylaşan TEGV gönüllüleri etkinlik sonrasında mutluluklarını ifade etti.

CGV Mars Entertainment Group, bundan sonra da bireylerin sosyalleşmesinin, toplumla diyaloglarının güçlenmesinin, hayal güçlerinin ve sanatsal bakış açılarının gelişmesine önemli rol oynayan sinema kültürünün, genç kuşaklarda yeşermesine katkı sağlamak amacıyla kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarına devam edecek.

CGV Mars Entertainment Group Hakkında:

2016 yılında CJ Güney Kore’nin en büyük multiplex sinema zinciri bünyesine katılan CGV Mars Entertainment Group, Türkiye’de sinema izleyicisine üstün hizmet kalitesiyle sinema keyfi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. 4DX, Starium, ScreenX, IMAX gibi gibi ileri düzey film teknolojilerini Türkiye ile ilk buluşturan şirket olan CGV Mars Entertainment Group, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı Gold Class ve Tempur salonları ile de farkını ortaya koymaktadır. Cinemaximum salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren CGV Mars Entertainment Group, sunduğu avantajlı kampanyalar ve CGV Cinema Club ile sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedeflemektedir. CGV Mars Entertainment Group Türkiye genelinde 894 salonu ve 121.856 koltuk sayısı ile Türk filmseverlere hizmet sunmaktadır.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı hakkında:

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, ilköğretim çağındaki çocuklarımızın, daha güzel bir çocukluk yaşamaları ve yarınlara umutla bakmaları için çok yönlü bir eğitim desteği almalarını ve yeni nesil öğrenme olanaklarından faydalanmalarını amaçlıyor. Türkiye genelinde, 32 yerleşik ilde 10 Eğitim Parkı, 39 Öğrenim Birimi, 24 Ateşböceği (Mobil Öğrenim Birimi) ile çocuklarımıza hizmet vermeyi sürdürüyor. Eğitim Gönüllüleri, her yıl yaklaşık sekiz bin gönüllüsünün desteğiyle kuruluşundan bu yana 2 buçuk milyonu aşkın çocuğumuzun aydınlık geleceğine katkı sağladı. Eğitimde özgün modeli ile ulusal ve uluslararası işbirlikleri bulunan TEGV, 2007 yılında Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni imzaladı. TEGV ile ilgili detaylı bilgi için www.tegv.org adresi ziyaret edilebilir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!