- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Deli Gönül 1.Bölüm Özeti

02 Temmuz 2017 - 2.206 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER»Deli Gönül 1.Bölüm Özeti
Deli Gönül 1.Bölüm Özeti

Öğrencilerinin dertlerini dert edinen, onların iyi yetişmesi için elinden geleni yapan, tüm kasabanın sevdiği bir öğretmendir Kadir. Ablası Sebahat, bir dağ köyünde rastlayıp sahip çıktığı Mustafa Dede ve onun torunu olan, ama Kadir’i babası gibi seven Şükran ile beraber Hatay’da mutlu bir yaşam sürmektedir. Kadir’in yaşamı, okula gelen yeni müzik öğretmeni Fatmanur ile tanışınca tamamen değişir. Kadir ve Fatmanur birbirlerine sevdalanıp evlilik yolunda yürümek ister. Fakat Fatmanur’un babası Hayri bu evliliğe izin vermez. Fatmanur ve Kadir, onları karşılarına almak pahasına evlenmeye karar verir. Düğün günü kaderin onlara oynadığı oyun, bu iki sevdalının bütün hayallerini alt üst edecektir.

Kadir ve Fatmanur kendilerine söylenen yalanlar yüzünden farklı yollara savrulur.

Fatmanur, Kadir’den hesap sormak için, yakın arkadaşı Ahmet ile birlikte Hatay’a giderken; Kadir, bütün olanlardan habersiz, Şükran’ı kaybetmemek için her şeyi göze alacak, bulduğu çözümün onu daha zor ve geri dönülmez bir yola ittiğini tahmin edemeyecektir.

Kadir, İstanbul’da, daha önce ona iş teklif eden Türkan’ın okulunda işe başlar. Okula ayak bastığı anda, işinin hiç kolay olmayacağı belli olur. Çocukların kendi kurallarını koydukları bu okul, Kadir’in en zor sınavı olacaktır.

Bir yanda kızı için mücadele eden, her şeyini kaybetmiş Kadir, diğer yanda sorularına cevap arayan, aldatılmış Fatmanur. Bütün yalanlara, aldatmalara rağmen, iki aşık giderek birbirlerine yaklaşmaktadır. Ama bu sefer, kavuşmaları o kadar kolay olmayacaktır.

Yeni Bölüm 4 Temmuz Salı Saat 21:00 FoxTV’de

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

nuran gökmen
21 Temmuz 2017 - 02:26

deli gönül dizisi süper oyunculuk müthiş
tebrikler ama bu kadar gercekci oyunculuga bukadar sacmalık olmaz fatmanurda kadirde telefon kullanan insanlar acaba fatmanur niye aramıyor kadir egitimli bilgili bir insan abisi öldü diyor buda inanıp gidiyor
üstelik fatmanurun babasına güevenilmiyceni bildigi halde simdi bilinmeyen numaralardan 180 ni arayıp aradıgınız kişinin numarasını buluyosunuz ama fatmanur bulamıyo ve senarist yönetmen dizide bununla ilgili bişeyde yapmamıs enazından bunlarıda denedi bulamadı diyelim kuzum 40 yada 60 lı yıllarımı anlatıyo desem herkeste akıllı telefon cok sinir oldum böle sacmalık görmedim insanlar nasılsa anlamz diyemi yapıyosunuz
insanları gerizekalı yerine koymayın

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
error: Content is protected !!