- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Engelsiz Yaşam Vakfında “En iyi drama dizisi” seçildi.

13 Ocak 2016 - 5.386 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER»Engelsiz Yaşam Vakfında “En iyi drama dizisi” seçildi.
Engelsiz Yaşam Vakfında “En iyi drama dizisi” seçildi.

Engelsiz Yaşam Vakfı’nın gerçekleştirdiği “Yılın En İyileri Ödül Töreni”nde “Kırgın Çiçekler” dizisi “Yılın En İyi Drama Dizisi” ödülünü aldı.

 Özgür Çevik, İpek Karapınar, Mehmet Aykaç, Veda Yurtsever, Sacide Taşaner, Zeynep Irgat, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak, Aleyna Solaker, Biran Damla Yıldız ve daha birçok başarılı oyuncunun yer aldığı, ekranların nefes kesen dizisi Kırgın Çiçekler, Engelsiz Yaşam Vakfı’nın düzenlediği “Yılın En İyileri Ödülleri”ni kazananlar arasında oldu.

HAZAR MOTAN, BİRAN DAMLA YILMAZ, ÇAĞLA IRMAKSteigenberger Hotel The Maslak’ta 12 Ocak gecesi 6.sı düzenlenen törende sanat, politika, sinema, TV, spor, sahne ve iş dünyasının ödülleri arasında “Kırgın Çiçekler”  “Yılın En İyi Drama Dizisi” kategorisinde ödülünü aldı.

Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit ALP’İN üstlendiği, yönetmenliğini Serkan Birinci’nin yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı  Kırgın Çiçekler dizisinin oyuncularından Özgür Çevik, İpek Karapınar, Hazar Motan, Çağla Irmak, Biran Damla Yılmaz ve Mehmet Aykaç ödülü almaya gelenler arasındaydı.

ÖZGÜR ÇEVİK, İPEK KARAPINAR, ÇAĞLA IRMAK, HAZAR MOTAN, BİRAN DAMLA YILMAZ, MEHMET AYKAÇPek çok dalda ödüllerin dağıtıldığı gecede Kayahan’ın şapkası ve son mikrofonu açık arttırmada satılırken, çeşitli dallarda ödül alan isimler arasında Türkan Şoray, Selda Bağcan, Volkan Konak, Hande Yener,  Muazzez Ersoy, Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Zara, Murat Dalkılıç gibi önemli isimler yer aldı.

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

zeynep Temel
02 Ekim 2017 - 00:27

işitme engelliyim lüften bütün dizileri altıyazlı yapar mısın? sadece altıyazlı ama tercüman gerek yok Allah rızası için altıyazlı olunca anlıyorum..

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!