Notice: wp_enqueue_script hatalı çağırıldı. Betikler ve stiller wp_enqueue_scripts, admin_enqueue_scripts, ya da login_enqueue_scripts kancalarından önce kayıt edilmemeli ya da sıraya alınmamalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 3.3.0 sürümünde eklendi.) in /home/besiktas2015/public_html/wp-includes/functions.php on line 4161

Notice: get_theme_data 3.4.0 sürümünden berikullanılmayacak! Yerine wp_get_theme() kullanın. in /home/besiktas2015/public_html/wp-includes/functions.php on line 3853
Erkenci Kuş 4.Bölüm Özeti | İzleyici Platformu

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Erkenci Kuş 4.Bölüm Özeti

13 Temmuz 2018 - 119 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER»Erkenci Kuş 4.Bölüm Özeti
Erkenci Kuş 4.Bölüm Özeti

Sanem, Can’ı kıskandığını itiraf edemez. Henüz kendine itiraf edememiş, Can’a nasıl etsin! İçine düştüğü durumdan kurtulmak için Can’ı tersler. Can çok içerler. Karar verirler. Sanem, Can’ın özel hayatına karışmayacak. Can da Sanem’in! İşlerinin gerektirdiği dışında başka hiçbir sözcük geçmeyecek aralarında. Mümkün mü?

Nihat, bakkalı Çakal İhsan’a devrederek aldığı paralarla, Toptancı Halil’e borcunu kapatmak ister. Sanem’in o borcu ödediğini öğrendiğinde şok geçirir.

Önemli bir müşteri o hafta ajansı denetlemeye gelecektir. Aylin de Emre’nin yardımıyla denetimi baltalamanın ve markayı kapmanın derdine düşer.

Yeni Bölüm 17 Temmuz Salı Saat 20:00 StarTV’de

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
error: Content is protected !!