- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

FOX Networks Group Türkiye’ye Felis’te 4 Ödül!

14 Kasım 2017 - 464 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»AKTUALİTE»FOX Networks Group Türkiye’ye Felis’te 4 Ödül!
FOX Networks Group Türkiye’ye Felis’te 4 Ödül!

Eğlence, belgesel ve spor programcılığının önemli yayımcılarından FOX Networks Group Türkiye, “Hayvanlar için Kükre” ve “İklim Meselesi” projeleri, FOXLIFE imaj kampanyası ve FNG kanallarına ait web siteleriyle dört ödüle layık görüldü.

FOX Networks Group, MediaCat tarafından Brand Week kapsamında 12’inci kez düzenlenen Felis Ödülleri’nde dört ayrı dalda ödülün sahibi oldu. National Geographic’in “Büyük Kediler Girişimi”ni desteklemek amacıyla Galatasaray Spor Kulübü ile birlikte hayata geçirdiği ve kulübün sporcularının ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut’a poz vererek herkesi yardıma muhtaç ve nesli tükenen hayvanlar için farkındalık yaratmaya davet ettiği “Hayvanlar için Kükre” projesi “Medya/Yayıncılık” kategorisinde Felis’e layık görüldü.

İklim değişikliğinin etkilerine dikkat çekmek amacıyla yine National Geographic ve Bosch Ev Aletleri işbirliğiyle hayata geçirilen “İklim Meselesi” projesi ise, “Mobil Banner” kategorisinde başarı ödülü kazanırken, FNG websiteleri “Verinin Yaratıcı Kullanımı”; FOXLIFE imaj kampanyası ise “Mobil Teknolojinin Yaratıcı Kullanımı” kategorilerinde başarı ödülü aldı.

FNG Hakkında

Fox Network Group (FNG) Türkiye FX, FOX, FOXLIFE, FX, FOXCRIME, FOXSPORTS, National Geographic, Nat Geo Wild, Nat Geo People, BabyTV ve 24Kitchen dahil olmak üzere 10 farklı kanalın sahibidir. FNG Europe & Africa ise 25 farklı lokasyondan 58 ülkede yayın yapan 154 kanalın yanı sıra sayısız dijital hizmet sağlamaktadır. Tematik kanal markaları FOX, FOX Sports ve National Geographic ile FNG Europe & Africa 150 milyon evde 250 milyonu aşkın izleyiciye ulaşmaktadır, ve eğlence, belgesel ve spor programcılığında pan-bölgesel lider konumundadır.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!