- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

FOX’ta Başlayacak ve Başrollerini Özge Özpirinçci ile Caner Cindoruk’un Paylaştığı Dizinin Çekimleri Başladı/inc English Translation

09 Eylül 2017 - 1.624 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER»FOX’ta Başlayacak ve Başrollerini Özge Özpirinçci ile Caner Cindoruk’un Paylaştığı Dizinin Çekimleri Başladı/inc English Translation
FOX’ta Başlayacak ve Başrollerini Özge Özpirinçci ile Caner Cindoruk’un Paylaştığı Dizinin Çekimleri Başladı/inc English Translation

Yeni yayın döneminde FOX izleyicisiyle buluşacak olan, yapımcılığını Med Yapım ve Mf Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Merve Girgin Aytekin’in oturduğu ve senaryosunu Hande Altaylı’nın kaleme aldığı ‘’Woman’’ dizisinin uyarlamasının çekimleri başladı.

Bayramda çekimlerine devam edilen dizide; Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’a Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün ve Ali Semi Sefil eşlik ediyor.

Genel Hikaye:

“Woman”, hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışır. Ancak mutlu bir evliliğin ve iki çocuğun ardından beklenmedik şekilde hayatını kaybeden Sarp, Bahar’ın geçmişe borcu ve bağlantısı olmuştur. Onun anıları, onunla yaşadıklarını her gün yeniden yaşamakta ve kalbini başka birine kapatmıştır. Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailenin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır. Kadın, yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana taşıyor.

ENGLISH TRANSLATION

Production has started for a new series coming this new season to FoxTV is the Turkish adaptation of the series “Woman”; a joint production by Med Yapım and Mf Yapım under the direction of Merve Girgin Aytekin with screenplay writer Hande Altaylı and starring Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’a Bennu Yıldırımlar, Ayça Erturan, Ece Özdikici, Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman, Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün and Ali Semi Sefil.

Synopsis:

The story of a woman Bahar who carries the burden of being the mother of two children with deep love and affection. A very poor family but somehow she always managees to protect her children and make them laugh despite the fact of all of the difficulties that she faces.

Bahar who was abandoned by her own mother at the young age of eight years old, afterwards loses both her grandmother and father as well, thinking now that she is all alone in the world, she meets the love of her life Sarp. They have a happy marriage and two children are born during this time period, when suddenly out of nowhere Sarp loses his life, and Bahar is left behind with two small children and a major amount of debt. She re-lives each day with his memories and has closed her heart to the possibility of falling in love again. However the mother that abandoned her when she was eight years old and her mother’s family come back into her life, forcing her to move to a new neighborhood which will open many unexpected doors for her. The series will show a woman who has taken on the burden of survival in a very simple fashion.

English Translation is the property of Izleyici Platformu and may not be copied in part or whole in any format without prior written authorization. ALL RIGHTS RESERVED!

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
error: Content is protected !!