Notice: wp_enqueue_script hatalı çağırıldı. Betikler ve stiller wp_enqueue_scripts, admin_enqueue_scripts, ya da login_enqueue_scripts kancalarından önce kayıt edilmemeli ya da sıraya alınmamalıdır. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 3.3.0 sürümünde eklendi.) in /home/besiktas2015/public_html/wp-includes/functions.php on line 4161

Notice: get_theme_data 3.4.0 sürümünden berikullanılmayacak! Yerine wp_get_theme() kullanın. in /home/besiktas2015/public_html/wp-includes/functions.php on line 3853
Hayati ve Diğerleri 6.Bölüm Özeti FİNAL | İzleyici Platformu

- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Hayati ve Diğerleri 6.Bölüm Özeti FİNAL

13 Temmuz 2018 - 7 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER»Hayati ve Diğerleri 6.Bölüm Özeti FİNAL
Hayati ve Diğerleri 6.Bölüm Özeti FİNAL

İkircikli birbirinden ilginç olaylarla ilgilenirken trafik ışıklarında çantasını çaldıran ünlü popçu Turgay’ın karakola gelmesi tüm ekibi heyecanlandırır. Başta Açelya olmak üzere tüm ekibin özel ilgi gösterdiği popçu Turgay içinde para, son çektiği klip ve yeni çıkacak albümünün tek kopyasının olduğu çantanın bir an önce bulunmasını isterken yaşanan olaylar Hayati’nin sabrını giderek taşırmaktadır.

Bu sırada kolay yoldan köşeyi dönme hayalindeki Danyal mahalleden bulduğu cam silici bir çocuğa hızlandırılmış futbol eğitimi verdikten sonra Brezilyalı genç yetenek diye spor kulüplerine kakalamaya çalışmaktadır. Fakat, Hayati ile yollarının kesişmesi futbolcu menajeri olma hayallerini suya düşürürken başının daha çok belaya girmesine sebep olacaktır.

Şükran, Hayati için gelin bakma çalışmalarına ara verip kendi dertleriyle ilgilenirken bir tartışma sonucu Tahsin’i merdivenlerden itmesi ikilinin arasındaki tüm dengeleri değiştirecektir.

Vedat ve Erol ise, karakola gelen popçu Turgay’ın etkisinde kalarak plakçılar çarşısına gidip şanslarını denemeye karar verirken arap saçına dönen olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Yeni Bölüm 17 Temmuz Salı Saat 22:45 KanalD’de

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
error: Content is protected !!