- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

“Kayıtdışı” dizisi 18 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak./inc English Translation

08 Eylül 2017 - 1.598 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER»“Kayıtdışı” dizisi 18 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak./inc English Translation
“Kayıtdışı” dizisi 18 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak./inc English Translation

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in yer aldığı “Kayıtdışı” dizisi 18 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.

Senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler’in kaleme aldığı, yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures’ın, proje tasarımı ile kreatif yönetmenliğini ise Cevdet Mercan’ın üstlendiği projede, güçlü oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor.

Erkan Petekkaya, uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıracağı yeni dizi için “Yeni bir hikaye, yeni bir heyecan ve muhteşem bir kadro. Bende heyecan ve sabırsızlıkla izleyici karşısına çıkacağımız günü bekliyorum. Kuşkusuz yılın en iddialı projelerinden bir tanesi olacak” diyerek heyecanını dile getirdi.

Dizide sınır tanımayan, özgür ruhlu, maceraperest bir doktoru canlandıran Songül Öden  çalışırken duyduğu keyfi, izlerken seyircinin de almasını dilediğini belirtti.

Büyük heyecan duyduğum hikayemizin izleyiciye de aynı hissiyati vereceğine eminim” şeklinde duygularını dile getiren Dolunay Soysert ise güzel, anlayışlı, yardım sever ve zeki “Esra” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak.

Kayıtdışı”nda; Uğur Polat, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Burak Yamantürk, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi birçok deneyimli oyuncu yer alıyor.

 “Kayıtdışı” için şimdiden nefesler tutuldu.

 

#Kayıtdışı  18 EYLÜL PAZARTESİ SAAT 20.00’DE  FOX’TA!

 

ENGLISH TRANSLATION:

“Kayıtdışı” Premiere is Monday 17 September on FoxTV

The new series “Kayıtdışı” starring Erkan Petekkaya, Songül Öden and Dolunay Soysert has announced that it will premiere on Monday 18 September @ 20:00 on FoxTV.

The series which is produced by newcomer to the Turkish series world Red Arrow Entertainment’s Turkish branch Karga Seven Pictures will be under the direction of famous director Cevdet Mercan with screen play writers Şahin Altuğ and Caner Güler. The series is attracting much attention with such a famous cast as well as a famous crew.

Erkan Petekkaya will be portraying an intelligence officer whose mission is to take down an international crime ring. His thoughts on this new series “A new story, a new excitement and a fabulous team. I too am extremely excited and anxious for the premiere. Without a doubt this will be one of the pretentious series of the season.”

In the series we also have Songül Öden who portrays a knows no boundaries, free-spirited, adventurous doctor who is hopefully that the viewers will feel this as well.

Also in a leading role is Dolunay Soysert who will be portraying the the beautiful, understanding, and very giving Esra. She stated; “I feel very excited about the story and I am certain that the viewers will sense this as well”.

Additional cast members include such famous names as Uğur Polat, Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Burak Yamantürk, Serdar Orçin, Kadim Yaşar and Müge Boz.

Everyone is already holding their breath, waiting for the premiere of “Kayıtdışı”.

English Translation is the property of Izleyici Platformu and may not be copied in part or whole in any format without prior written authorization. ALL RIGHTS RESERVED!

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
error: Content is protected !!