- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Meltem Cumbul ve Gözde İkinci oyuncular ve oyuncu adayları için 3.2.1… diyor.

10 Ekim 2018 - 47 views kez okunmuş
Ana Sayfa » DUYURULAR - SOSYAL YAŞAM»Meltem Cumbul ve Gözde İkinci oyuncular ve oyuncu adayları için 3.2.1… diyor.
Meltem Cumbul ve Gözde İkinci oyuncular ve oyuncu adayları için 3.2.1… diyor.

TOY İstanbul, Meltem Cumbul Stüdyo ve Human Oyunculuk Atölyesi iş birliğiyle, oyunculara ve oyuncu adaylarına yönelik bir deneme çekimi (audition) atölyesi: “Deneme Çekimi 3-2-1…”! Meltem Cumbul ve Gözde İkinci’nin eğitim vereceği atölye, 19-21 Ekim tarihleri arasında, Beşiktaş’ta Human Oyunculuk Atölyesi’nde gerçekleşecek.

Oyunculara ve oyuncu adaylarına, deneme çekimine girildiğinde nelerle baş edilmesi gerektiğini aktarmayı hedefleyen “Deneme Çekimi 3-2-1…” başlıklı atölye, TOY İstanbul, Meltem Cumbul Stüdyo ve Human Oyunculuk Atölyesi iş birliğiyle gerçekleştiriliyor.

İçeriği, Meltem Cumbul’un Eric Morris Sistemi üzerinden yaptığı işçilik ve enstrüman çalışmalarıyla Gözde İkinci’nin Audition Teknikleri’nin birleştirilmesiyle hazırlanan “Deneme Çekimi 3-2-1…” atölyesi; kişinin enstrümanıyla ilgili farkındalığını yükseltmeyi ve deneme çekimlerinde işçilik çalışmasının sonucunu alabilmesini hedefliyor.

Atölye, deneme çekimi öncesindeki hazırlıklardan çekime gidiş saatine, bekleme odasındaki ezber tekrarından ilk izlenime kadar en ince detaylar konusunda katılımcılarını bu tecrübeye hazırlamak üzere planlandı. 3 gün boyunca günde 7 saat yapılacak çalışmalarda, grup çalışmalarının yanı sıra her katılımcı ile birebir de çalışılacak.

“Deneme Çekimi 3-2-1…” başlıklı atölye, 19-20-21 Ekim 2018 tarihlerinde üç gün boyunca 10.00-18.00 saatleri arasında, Human Oyunculuk Atölyesi’nde gerçekleşecek. TOY İstanbul, Meltem Cumbul Stüdyo ve Human Oyunculuk Atölyesi işbirliği ile düzenlenen atölyeye katılmak için, toyistanbul.com/workshops adresinden ön kayıt formunun doldurulması gerekmekte.

Adres: Cihannüma Mah. Hüsnü Savman Sok.

Çelik Apt. No: 40 Daire:17 Beşiktaş/ İstanbul

Tel: +90 212 801 19 62

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!