- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

“Mutluluk Zamanı” Kiralık Aşk fanlarının gazını alır mı?

10 Kasım 2017 - 677 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»KÖŞE YAZILARI»“Mutluluk Zamanı” Kiralık Aşk fanlarının gazını alır mı?
“Mutluluk Zamanı” Kiralık Aşk fanlarının gazını alır mı?

Bugün vizyona girecek olan, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in, senaristliğini Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer’in, başrollerini ise Elçin Sangu ve Barış Arduç’un oynadığı Mutluluk Zamanı filminin galasında şimdiye kadar şahit olmadığım bir durum yaşandı. 

Genelde galalarda filmin başlamasına 10 dakika kalan oyuncular ve yönetmen kırmızı halıya gelir, basın önünde röportajlarını verir, sonra özel konukların olduğu sinema salonuna geçip filmi izlerler. Bu galada dikkatimi çeken ilk şey, sinema önünde fanların (ki yaşları 15 ile 60 yaş aralığı gençler ve kadınlar) birikmiş olması. Tabi bir çoğunda davetiye olmamasına rağmen kırmızı halı bölümüne girmek istemeleri ve güvenlik görevlileri ile tartışmaları dikkat çekiciydi. Birde bunlara Kanyon Avm de alışveriş yapan veya yemek yiyen arap turistleri de eklediğimizde ortaya gerçekten ilginç ve komik anlar çıktı. Bir kısmı içeri alındığında ise basın mensupları görevlerini yapamaz hale gelmişti. Davetli birçok oyuncu görüntü verdikten sonra salona gitmekte güçlük çektiler. Herkeste bir selfie hastalığıdır gidiyor. İnanın artık oyunculara bu konudaki serzenişlerine  hak veriyorum. Düşünebiliyor musunuz ? 10 dakika içinde nerdeyse yüzlerce insanla fotoğraf çektiriyorsunuz.  Bazı oyuncular flashlardan bir müddet etrafı kırmızı gördüklerini ifade ettiler.

Neyse filme gelirsek; başlıkta da yazdığım gibi bu film birazda Kiralık Aşk ve Elçin/Barış hayranları için sanki yarım kalmış bir hikayenin sonuna konulan bir nokta. Bana göre de dizi bittiğinde üzülen ve onları özleyen hayranlarının gazını alacak gibi. Bol bol atletik vücudunu gösteren bir yakışıklı, güzel bir kadın ve İstanbul’un güzel görüntülerine doyacaksınız. Filmin oyunculuk yükünü ise Cengiz Bozkurt yüklenmiş. Elbetteki Elçin Sangu ve Barış Arduç’un birlikte müthiş bir kimyası var.  Yapımcı ve senaristte bunu bildiği için romantik sahnelere bol bol yer vermiş. Tabi Kiralık Aşktan kalma izlerde var. Örneğin çiftimizin tatlı tatlı birbirlerine laf sokmaları… Seyirci onları birlikte izlemek istiyor ama bu istek her iki oyuncunun önlerindeki kariyerleri için sıkıntı yaratacak gibi. Zira partnerleri kim olursa olsun hep yakıştırılmayacak, hep öteki aranacak. 

Filminin konusu eğlenceli ve romantik komedi tadını veriyor. Filmde aksayan noktalar yok mu? Vardır elbet. Hangi gözle izlediğinize bağlı. Görmek isterseniz görürsünüz. Yok ben sadece Barış Arduç ve Elçin Sanguyu seyredeceğim diyorsanız görmezsiniz. O zaman buyrun gidin ve seyredin. Sinema salonundan mutlu ayrılacaksınız eminim. Birde bunların yanında Cengiz Bozkurt’un olağanüstü performansını da bonus olarak izlersiniz 🙂 

Gezgin Deli

 

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!