- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

“Okan’da Yılın En’leri” Ödülleri Sıla ve Mehmet Erdem’in!..

20 Mart 2018 - 277 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»AKTUALİTE»“Okan’da Yılın En’leri” Ödülleri Sıla ve Mehmet Erdem’in!..
“Okan’da Yılın En’leri” Ödülleri Sıla ve Mehmet Erdem’in!..

Okan Üniversitesi’nin 26 bin öğrencisinin oylarıyla belirlenen Okan’da Yılın En’leri 2017 Ödül töreni, Okan Üniversitesi Tuzla Kampüsü Bekir Okan Konferans Salonu’nda yapıldı.

18 kategoride ödüllerin sahiplerini bulduğu organizasyonda “Yılın En İyi Kadın Şarkıcısı” Ödülü Sıla’ya, “Yılın En İyi Erkek Şarkıcısı” ödülü Mehmet Erdem’e takdim edildi.

Sıla: Karşımda pırıl pırıl parlayan gözler görmek umut verici

Sıla teşekkür konuşmasında “Beni çok büyük bir coşku ile karşıladınız, teşekkür ederim. Yaptığınız işle bu kadar güzel karşılanmak, size hediyeler verilmesi müthiş. Karşımda pırıl pırıl parlayan gözler görmek umut verici. Umarım her şey çok daha iyi olacak. İşimizi ne kadar iyi yaparsak bizi daha da güzel günler bekleyecek. 3 Mayıs’ta Okan Üniversitesi’nde vereceğimiz konserle ödülümüzü de taçlandırırız.” dedi. Konser müjdesinin ardından salondaki öğrencilerin “şimdi” tezahuratlarına kayıtsız kalmayan Sıla,“Muhbir”i de seslendirdi.

“En İyi Erkek Şarkıcı” seçilen Mehmet Erdem ise “Hepimiz öğrencilik yolundan geçtik. Kimseyi kolay kolay kayırmayacağınızı biliyoruz. Layık olmaya çalışacağız” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!