- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Özgürlüğün Elli Tonu’nun ön gösterimi D&R ev sahipliğinde Soho House’da gerçekleşti.

09 Şubat 2018 - 219 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»SİNEMA»Özgürlüğün Elli Tonu’nun ön gösterimi D&R ev sahipliğinde Soho House’da gerçekleşti.
Özgürlüğün Elli Tonu’nun ön gösterimi D&R ev sahipliğinde Soho House’da gerçekleşti.

Dünyada büyük yankı yaratan Fifty Shades/ Elli Ton serisinin üçüncü ve son filmi Özgürlüğün Elli Tonu’nun ön gösterimi D&R ev sahipliğinde Soho House’da gerçekleşti.

Grinin Elli Tonu ve Karanlığın Elli Tonu filmlerinin devamı olan, başrollerinde Dakota Johnson ve Jamie Dornan gibi yıldız isimlerin yer aldığı dünyaca ünlü ‘’Fifty Shades Freed’’in ön gösterimi dün gece D&R ev sahipliğinde Soho House’da gerçekleşti.

E.L. James’in aynı adlı çok satan kitabı Özgürlüğün Elli Tonu’ndanuyarlanarak yazılmış 2018 yılında gösterime giren filmin ön gösterimi iş, sanat ve cemiyet dünyasından yoğun ilgi gördü.Geceye, Özge Ulusoy, Tuğba Büyüküstün, Mehmet Dinçerler, Ayşe Kucuroğlu, Elif Mısırlı, Murat Güloğlu ve Mehmet Yılmaz’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.

D&R Genel Müdürü Cem Eriç, geceyle ilgili yaptığı açıklamada, ” Herkesin merak ettiği bu filmin ilk gösteriminde misafirlerimizle birlikte olmak çok keyifli. D&R çok geniş bir dünya. Bu dünyanın içinde kültür, sanat ve eğlence var. Dolayısıyla biz de sadece D&R mağazalarında değil, mağaza dışında da misafirlerimizle bir araya gelmek için fırsatlar yaratıyoruz’’ dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!