- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Payitaht Abdülhamid 28.bölüm özeti

07 Aralık 2017 - 265 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»ÖZETLER»Payitaht Abdülhamid 28.bölüm özeti
Payitaht Abdülhamid 28.bölüm özeti

Yine de hayat devam etmekte, Devlet işleri yürümektedir… Abdülhamid petrol arazilerinin tümünü adeta kamulaştırırken, Hazine-i Hassa’ya alırken, Parvus onun bu hamlesiyle çılgına döner… Karaso ve Herzl’la birlikte olur ve Payitaht’taki gençleri Abdülhamid’e karşı kışkırtarak Yıldız Sarayı’na yürümelerini sağlar.

Parvus’un Abdülhamid’in bazı gençleri zehirlettiği haberini dünyaya yaymak için korkunç bir planı vardır! Abdülhamid yüzlerce gencin hastanelik olmasının ve bazılarının hayatlarını kaybetmesinin ardındaki gerçeği araştırır ve doktorlardan bunun nedeninin kolera salgını olduğunu öğrenir. Abdülhamid, bir yandan salgınla başa çıkmaya, insanların hayatını kurtarmaya çalışırken, bir yandan da, uzun zamandır şüphelendiği Gerfand’ın (Parvus) gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için, ailesini İstanbul’a getirtir.

Öte yanda, Hatice, zindana atıldığı için Paşalık vazifesinden ve Naime’den ayrılmak durumunda kalacak olan Kemalettin’le birlikte kaçıp gitmek için hazırlıklarını yapmaktadır.

Kemalettin Paşa zindandaki saldırıdan kurtulup Hatice’ye kavuşabilecek midir?

Kolera salgını yüzünden ölüm döşeğinde olan Selim Paşa, Naime ve dahası yüzlerce genç henüz tedavisi keşfedilmemiş bu illetten nasıl kurtulacaklardır?

Abdülhamid’in gerçek Gerfand’ın ailesini getirttiğinden habersiz olan Parvus’un, hünkarın huzurunda asıl yüzü ortaya çıkacak mı?

Payitaht Abdülhamid 28.bölümü ile 8 Aralık Cuma saat 20.00 de Trt1 de…

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
error: Content is protected !!