- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

ROYAL CAVİAR CREAM Murat Yıldırım’ın ev sahipliğinde tanıtıldı/inc ENGLISH TRANSLATION

17 Mayıs 2017 - 2.994 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»AKTUALİTE»ROYAL CAVİAR CREAM Murat Yıldırım’ın ev sahipliğinde tanıtıldı/inc ENGLISH TRANSLATION
ROYAL CAVİAR CREAM Murat Yıldırım’ın ev sahipliğinde tanıtıldı/inc ENGLISH TRANSLATION

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın ev sahipliğini yaptığı Royal Caviar Cream, ürün tanıtım lansmanı önceki gün Beşiktaş’taki Four Seasons Bosphours Otel’de gerçekleştirdi. Yıldırım’ın eşi Imane Elbani’yle katıldığı etkinliğe magazin ve cemiyet dünyasının ünlü isimleri katıldı.

Murat Yıldırım ile markanın sahibi Mehmet Tosmur’un ev sahipliğinde gerçekleşen davette, ünlü oyuncunun arkadaşı Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi de yer aldı. Kremin tanıtımının yapıldığı kokteyle Selma Türkeş, Manolya Onur, Aslı Kuseyrioğlu, Alara Malaz, Emel Yıldırım, Bilge Eren, Lion Diamond’ın sahibi Öznur Yakın, Nilgün Esinli, Melda Aksu, Gülay Kamaz, Ayşe Tolga ve Sidre Diptaş Bali gibi ünlü isimler de katıldı.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Murat Yıldırım, ürünü deneyerek test ettiğini belirtti. Havyarın protein ve gençleştirici etkisinden de söz eden Yıldırım “Bu yeni ürünümüz havyarlı krem. Yeni bir ürün çok iyi eczacılarla çalıştık. Ben de denedim kremi aslında beş altı ay önce çıkmıştı ama bazı testlerden geçmesi lazımdı, onlar bitti. Havyarın protein ve gençleştirici, hücreleri yenileyici yapısı var” diye konuştu. Yıldırım henüz akıcı bir Türkçesi olmadığını söylediği eşi Imane Elbani’ye Türkçe öğrettiğini de sözlerine eklerken, Fas yemeklerini çok sevdiğini anlatıp şöyle devam etti: “Imane kus kus yapıyor güzel Fas yemekleri yiyorum. Sosları biraz farklı değişik sosları var ve çayları çok güzel”

Murat Yıldırım’ın yakın arkadaşı Tolgahan Sayışman da eşi Almeda Abazi ile basın mensuplarıyla sohbet etti. Sayışman’ın eşi içi söylediği “Eskiden Galatasaraylıydı artık Fenerbahçeli oldu” sözlerine Almeda Abazi; “Takım tutmuyorum, bizim Kenan Sipahi var o neredeyse ben o takımı tutuyorum” sözleriyle itiraz etti.

Royal Caviar Cream ile ilgili de konuşan Sayışman eşi Abazi’nin de doğal kürler hazırladığını anlatıp, düğün için gittikleri Amerika’da yaşadıkları komik bir anılarını şöyle anlattı: “Bizde Almeda’nın öyle bir masrafı yok onun kendi karışımları var. Kahvelerle falan alakalı onda Lokman Hekim bilgisi var. Arada ben de kullanıyorum onun yaptıklarını. Hatta bir defasında Los Angelas’a gittik düğünden önce bütün sülalenin suratında kahve vardı o halimizi çekseniz çok komikti. En komik de babamla bendim”

 

ENGLISH TRANSLATION

ROYAL CAVİAR CREAM GALA HOSTED BY MURAT YILDIRIM…

The famous actor Murat Yıldırım hosted a introduction of his Royal Caviar Cream at a cocktail party held at the Four Seasons Bosphorus Hotel located in Beşiktaş/Istanbul Turkey. Yıldırım with his wife Imane Elbani were joined by many famous peoples both from their own sector as well as many others from the community.

Joining Murat Yıldırım was the brand owner Mehmet Tosmur, as well as his personal friends actor Tolgahan Sayışman and his wife Almeda Abazi. Other notables in attendence included Selma Türkeş, Manolya Onur, Aslı Kuseyrioğlu, Alara Malaz, Emel Yıldırım, Bilge Eren, Lion Diamond’ın sahibi Öznur Yakın, Nilgün Esinli, Melda Aksu, Gülay Kamaz, Ayşe Tolga and Sidre Diptaş Bali.

Yıldırım who answered questions asked by the press emphasized that the product was well tested. He mentioned the proteins found in caviar and the benefits of youthful looking skin are part of the benefits of the cream. “This is a new product, a caviar cream, we worked with many notable pharmacist in its development. The cream actually came out about five six months ago, and I have personally used it. But it was necessary for many tests to be performed before becoming publicly available. Caviar has many proteins that have a rejuvenating effect on the skin.”

Yıldırım went on to say that his wife Imane Elbani while not yet fluent in Turkish is learning, and that he is really enjoying Moroccan cuisine. “Imane makes kus kus, and many other very good Moroccan foods, and I eat them all. Their sauces are a bit different, and their tea is very good.”

Murat Yıldırım’s close friend Tolgahan Sayışman and his wife Almeda Abazi also answered the questions presented to them by the press. Sayışman joked “She used to be a fan of Galatasaray but now is a fan of Fenerbahçe”; Alemda Abazi intervened with objection “I am not a fan of any particular team, wherever Kenan Sipahi is playing I will support that team”.

Sayışman who also spoke about the Royal Caviar Cream mentioned that his wife Abazi also prepares natural cures herself. He went on to explain a comical situation when they went to America for their wedding; “We do not have expensive taste; she uses her own mixtures. Even with coffee she must have some sort of her own doctorate. Sometimes I even use her creations. While in Los Angeles right before the weddiing everyone in the family has coffee on their face, if a photograph was to be taken it would have been comical. Most funny looking was my father and I.”

English Translation is the property of Izleyici Platformu and may not be copied in part or whole in any format without prior written authorization. ALL RIGHTS RESERVED!

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika
error: Content is protected !!