- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Seven Ne Yapmaz Final özeti

13 Kasım 2017 - 422 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»ÖZETLER»Seven Ne Yapmaz Final özeti
Seven Ne Yapmaz Final özeti

Yayın Tarihi   : 15 KASIM ÇaRŞAMBA 2017

Yayın Saati    : 20.00

 Yapım                          : MF YAPIM

Yapımcı                       : FARUK BAYHAN

Yönetmen:                  : METİN BALEKOĞLU

Senaryo                      : BAZI FİLMLER YAZI GRUBU

Oyuncular                  : Yusuf Çim(Ozan), Seren Şirince(Nazlı), Ecem Çalık(Arzu), Serhat Parıl(Mehmet), Sertan Erkaçan(Recep) ve Ferzan Hekimoğlu

 

  1. bölüm özeti:

Ozan’ı kıskandırmak için başladığı oyun, Nazlı’nın başına iş açmıştır. Serdar’dan da yüreğindeki kalabalığını bir türlü eksiltemediği Ozan’dan da kaçar. Serdar yıkılmıştır. Yine de Ebru’nun sözünü dinleyip beklemeye karar verir. Ozan ise, en azından evet demediği için mutludur. Bu mutluluğu, tek dert ortağı Mehmet’in, nedenini anlayamadığı şekilde ona çok sert bir tepki göstermesi ve kendisini bir daha aramamasını söylemesiyle sekteye uğrar.

 

 

Nazlı’nın kreminin test için laboratuvara gönderildiğini öğrenen Arzu, onu bir kez daha gaza getirir ve iş yerine gönderir. Nazlı gider ama kafası fazlasıyla karışık durumdadır. Bütün gece Ozan’ı düşünmüştür. Belki de Ozan’ın gerçekten iyi bir açıklaması vardır. Belki her şeyi boş verip ona inanmalı ve elini tutmalıdır.

Serdar’ın durumunu gören Ebru, Nazlı’yla baş başa konuşmaya karar verir. Bu yüzden onu yemeğe çıkartır. Burada öğrendiği bir şey, Nazlı’nın son kalan umudunu da parça parça eder. İki müzmin aşık, birbirinden tamamen kopmak üzeredir.

Ama Ozan’ın, hayatının aşkından, diğer yarısından vazgeçmeye niyeti yoktur. Ne olursa olsun, dünya başına yıkılsa da aşkının peşinden gidecektir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!