- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Tuba Büyüküstün’e hayranlarından doğumgünü jesti.

07 Temmuz 2015 - 7.717 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»ÖNE ÇIKAN HABERLER»Tuba Büyüküstün’e hayranlarından doğumgünü jesti.
Tuba Büyüküstün’e hayranlarından doğumgünü jesti.

Tuba Büyüküstün’e olan sevgilerini çeşitli projelerle sanatçıya gösteren ve hissettiren hayranları bu kez “Topraklar Umutla Mayalansın” adını verdikleri etkinlikle doğum günü olan 5 Temmuzda onlarca çocuğun gülümsemesini sanatçıya hediye etti.

Tuba Büyüküstün’ün doğum günü olan 5 Temmuz’da O’na “çocuk gülümsemesi hediye etmek için “Topraklar Umutla Mayalansın” sloganıyla yola çıkan ve Mart ayında çalışmalara başlayan Büyüküstün hayranları Güngören Kültür Merkezinde gerçekleştirdikleri etkinlikte daha önce muhtarlıklar aracılığıyla belirledikleri ve “hayata ‘1-0 yenik başlamış” olarak nitelendirdikleri 73 çocuğa bayramlık kıyafet ve kitaptan oluşan hediye paketleri teslim etti. Hediyelerini teslim alan miniklerin sevinçleri yüzlerinde gülümsemelere dönüşürken, çocuklar ve aileleri başta Tuba Büyüküstün olmak üzere vesile olan ve bu projede emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.

Tuba Büyüküstün’ün sadece oyunculuğuyla değil, güzel kalbi, karakteri, sosyal projelere ve özellikle çocuklarla ilgili her türlü sosyal projeye verdiği destekle hem duyarlılığı hem farkındalığı arttırma yönünde kendilerine ve milyonlara ışık olduğunu ifade eden hayranları “Evet, biz o’nu çok seviyoruz ve Tuba Büyüküstün’e olan bu sevgimizin çocukların yüzünde küçük gülümsemelere ve kocaman umutlara dönüşmesini istedik.  Biliyoruz ki, Tubayı bu dünyada bir çocuğun gülümsemesinden daha fazla mutlu edebilecek hiçbir şey yok. Bu amaçla çıktığımız yolda 73 çocuğumuza ulaştık ve hediyelerini bugün teslim ettik. Yüzlerindeki gülümsemeye şahit olmak sevinçlerine ortak olmak aylardır süren çalışmaların tüm yorgunluğunu da almış oldu” şeklinde konuştular.

Türkiye’nin çeşitli illerinin yanı sıra yurt dışından yabancı fanların da katıldığı projede hediye paketleri çocuklara teslim edilirken çekilen görüntülerin yanı sıra proje sürecini de anlatan bir CD katılımcılar ve sanatçıya verilecek.20150625_182345-1DSCN9233

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!