- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

‘1. Mersin Altın Çilek Ödülleri’ sahiplerini bekliyor.

11 Mart 2020 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»AKTUALİTE»‘1. Mersin Altın Çilek Ödülleri’ sahiplerini bekliyor.
‘1. Mersin Altın Çilek Ödülleri’ sahiplerini bekliyor.

Altın Çilek Ödülleri törenine sayılı günler kaldı. Mersin’de bu yıl ilki gerçekleşecek olan ödül töreni için hazırlıklar tamamlanıyor. 16 Nisan akşamı, Mersin’in tanınmış simaları ve iş insanları ile cemiyet hayatının önde gelen isimleri, Altın Çilek Ödülleri Töreni’nde buluşuyor. Turizm, Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilecek olan ‘1. Mersin Altın Çilek Ödülleri’ töreninde sanat, spor, sinema, televizyon, müzik ve bölgenin iş dünyasının en iyileri, ödülle taçlandırılıyor,

Yaklaşık, 40 farklı kategoride ödül kazanan yerel ve ulusal isim ve markalar, 16 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’den itibaren, Mersin Noax Hotel’de düzenlenecek ödül töreninde buluşuyor.

GECENİN SUNUCULARI ŞENOL İPEK VE DİDEM DELEN

Saygın Medya Yönetim Kurulu Başkanı Saygın Kurt’un organize ettiği ve Noax Hotel sponsorluğunda gerçekleşecek olan ve bu yıl ilki düzenlenen 1. Mersin Altın Çilek Ödülleri’nde kazananlar Nisan ayının ilk haftasında www.altincilekodulleri.com web sayfasından ve sosyal medya hesaplarından açıklanacak.

MERSİN DOĞUMLU BERGEN’E, VEFATINDAN 31 YIL SONRA, MEMLEKETİNDE İLK ÖDÜL!..

1958 yılında Mersin’de doğan ve 31 yıl önce, 31 yaşında hayatını kaybeden Arabesk müziğin taçsız kraliçesi Bergen, doğduğu şehirde unutulmadı!.. Gecenin belki de en anlamlı ödülü, “Acıların Kadını” Bergen’in hayattaki yakınlarına takdim edilecek. Bu ödülün aynı zamanda, Bergen’in vefat ettikten sonraki ilk ödülü olarak da özel bir anlamı olacak.

Saygın Medya Yönetim Kurulu Başkanı Saygın Kurt geceyle ilgili olarak şunları söyledi; “Türkiye’nin en güzel ve özel şehirlerinden birisi olan Mersin’in etkin tanıtımı adına düzenleyeceğimiz geceyle birlikte, çok önemli bir ödül törenini, Mersin’e olduğu kadar ülkemize de kazandırmış olacağız. Mersin turizminin markalaşması adına bu organizasyonun, önemli bir rol oynayacağını düşünüyoruz”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!