- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Acı Tatlı Ekşi filmi sevginizi test ettirebilir !

21 Aralık 2017 - 762 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»KÖŞE YAZILARI»Acı Tatlı Ekşi filmi sevginizi test ettirebilir !
Acı Tatlı Ekşi filmi sevginizi test ettirebilir !

Bu hafta vizyona girecek olan Acı Tatlı Ekşi filminin adına ve oyuncularına bakıp romantik komedi izleyip güleceğiz demeyin. Gerçi Özge Özprinçci ve Buğra Gülsoy isimleri geçtiğimiz yıl Fox Tv de yayınlanan “Aşk Yeniden” dizisindeki maceraları ile bizleri epey güldürmüşlerdi ama bu filmde (belki biraz başlarında) tebessüm ettirecekler ama filmin hikayesi sizi bambaşka bir yerlere götürecek.

Film 4 kişi üzerinde dönüyor. Diyeceksiniz ki koskoca film 4 kişi ile çekilmişse sıkıcı olmaz mı ? Hayır efendim pekala da olabiliyormuş. Hele elinizde sağlam bir hikaye varsa, kurgulanması da iyi yapılmışsa oyuncularda içlerine sindirerek oynamışsa ve beyazperdeden o enerjiyi de alıyorsanız iyi bir iş olmuş diyorsunuz.

Bizim sektörde çok güzel kadın ve çok yakışıklı erkek oyuncular var. Onları daha çok tv ekranlarında izliyoruz. Gözümüze hitap ediyorlar. Belki bu özelliklerinin kendilerine yettiğini düşünüp oyunculuklarını geliştirmeyi çokta kaale almıyorlar. Bilmem kaç milyon fanı olan bazı kişilerin filmlerinin gişelerde ne hasılat yaptığını biliyoruz. Özge ve Buğra dizi oyunculuklarının yanısıra sinema oyuncu olduklarını da kanıtlamış durumdalar. Çok iyi dost olmalarına rağmen filmdeki duygusal sahnelerde size o duyguları geçirebiliyorlar. 

Senaryolarda genelde hep kadınlardan fedakarlık beklenir, yıllarca sadık olan hep kadın olmalıdır klişesini bu filmde görmüyoruz. Eminim filmi galada seyreden bir çok kadın seyirci Murat karakteri gibi bir partnerleri olmasını çok istemişlerdir. Böyle bir sevgilim olsun varsın Duygu gibi olayım diyenlerde olmuştur. 

Acı Tatlı Ekşi filmi birlikteliklerde önce dostluğun sonra sadakatin altını çiziyor. İyi günde kötü günde cümlesinin altını koyu bir çizgi ile çiziyor. Yani sevgi için test zamanı diyor.

22 Aralık Cuma günü vizyona girecek olan Acı Tatlı Ekşi filmi gözyaşları içine izlenecek güzel bir film. Gözyaşlarına değecek eminim.

Gezgin Deli

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!