- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

‘Afili Dostlar’ BluTV de buluşuyor…

06 Aralık 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»SON DAKİKA»‘Afili Dostlar’ BluTV de buluşuyor…
‘Afili Dostlar’ BluTV de buluşuyor…

BluTV, içerik yelpazesine farklı türdeki programları eklemeye devam ediyor. ‘Afili Dostlar’ adlı yeni yapımda, Türkiye’nin en çok okunan kültür ve sanat dergilerinden Ot’un yazar, çizer ve içerik üreticileri afili dostlarıyla bir araya gelerek üretimleri, sanata ve kültüre ilişkin tecrübe ve fikirlerini birbirleriyle paylaşıyor.

 

Özel yapımlardan yabancı dizilere, kısa film ve belgesellerden ödüllü filmlere kadar geniş bir içeriği kullanıcılarına sunan BluTV, yepyeni bir programı ekranlara taşıyor: ‘Afili Dostlar’. 5 Aralık’tan itibaren her hafta Perşembe günü yayınlanacak programda Ot Dergi’nin yazar, çizer ve içerik üreticileri afili dostlarını ağırlıyor.

Farklı disiplinlerde iş üreten, alanlarında tanınmış iki dost sanatçının bir araya gelip üretimleri, sanata ve kültüre ilişkin tecrübe ve fikirleri hakkında sohbet ettikleri program, izleyenlere ilham verecek.

Bu yaratıcı serinin ilk bölümünde yazar Murat Menteş ve müzisyen veYASİN (Hey Douglas), Bomontiada’da buluşarak hem mekanda yer alan sergiyi geziyorlar hem de edebiyat ve müzik başta olmak üzere pek çok konuya dair konuşuyorlar.

‘Afili Dostlar’ın ilerleyen bölümlerinde seyirciler, Selçuk Erdem, Harun Tekin, Pelin Batu, İsmail Saymaz, Tuna Kiremitçi ve Tuvana Türkay gibi isimlerin keyif dolu, samimi sohbetlerine eşlik edecek

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!