- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Atv nin yeni dizisi “Gençliğim Eyvah”ın yayın tarihi belli oldu.

13 Haziran 2020 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER»Atv nin yeni dizisi “Gençliğim Eyvah”ın yayın tarihi belli oldu.
Atv nin yeni dizisi “Gençliğim Eyvah”ın yayın tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Süreç Film, Yönetmenliğini Deniz Yılmaz Şayir’in yaptığı, senaryosunu  Ayhan Barış Başar, Ünal Yeter’in yazdığı Gençliğim Eyvah dizisi 15 Haziran Pazartesi günü saat 20.00 de Atv ekranlarında olacak.

Oyuncu Kadrosu:

Cengiz Bozkurt (Arif Asmalı), Levent Ülgen (Zekeriya Bozoğlu), Günay Karacaoğlu (Hacer Asmalı), Ulviye Karaca (Nuriye Bozoğlu), Elif Doğan (Azra Bozoğlu), Ekin Mert Daymaz (Ahmet Asmalı), Burak Tozkoparan (Zola Asmalı), Bahar Süer (Suzan Asmalı Bozoğlu), Erdem Kaynarca (Çavi Bozoğlu), Kemal Uçar (Veysi Bozoğlu), İpek Çiçek (Ayşe Bozoğlu), Ecem Atalay (Leyla Yıldız), Anıl Şahan Karataş (Felaket Necdet) ve Beyti Engin (Muhtar Metin)

Konusu:

Arif ve Zekeriya aynı sokağın iki rakip kebapçısıdır. Zola ve Çavi adındaki iki İtalyan’ın mahalleye gelişi; Arif’in de Zekeriya’nın da hayatlarını alt üst eder. Çavi elinde yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafla mahalleye gelip babasını aramaya başlar. Zekeriya ve Arif yıllar sonra ortaya çıkan bu çocuk meselesi yüzünden perişan olurlar. İki ezeli rakip, iş birliği yapmak zorunda kalır. Yaşanan tüm bu olaylar sırasında Zola, mahallenin en güzel kızı Azra’ya aşık olur. Ancak Azra, Arif’in oğlu Ahmet’le ailelerinden gizli ve fırtınalı bir aşk yaşamaktadır. Rekabet, aşk, sırlar, kaçma kovalamaca, bakalım bu küçük mahalleye sığacak mıdır?

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!