- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Baba Parası filmi ekibi maNga sahnesinde !

13 Ocak 2020 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»AKTUALİTE»Baba Parası filmi ekibi maNga sahnesinde !
Baba Parası filmi ekibi maNga sahnesinde !

Türk alternatif rock müziğin MTV ödüllü grubu maNga, müziklerine imza attığı Baba Parası filminde yer alan Para Parra Parrra şarkısını geçtiğimiz akşam Amsterdam Paradiso Noord sahnesinde Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin’in sürprizi ile sahnede hep birlikte seslendirdi.

İzleyenlerin Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin’in sahneye çıkması ile büyük bir sürpriz yaşadığı konserde şarkıyı ilk defa sahnede canlı seslendiren oyuncular, dinleyicilerden büyük alkış aldı.

Konser salonu ‘Para Parra Parra’ şarkısı ile inledi

Söz ve müziği Şanar Yurdatapan’a ait 70’li yılların sevilen şarkısı, maNga’nın yorumuyla yeniden hayat bulurken, Baba Parası filmini izleyenlerin de hafızalarında hemen yer etti. Amsterdam’da alkışlar eşliğinde sahnede maNga ile ‘Para Parra Parra’ şarkısını seslendiren Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrisevsin’in manNga sahnesindeki performansına izleyiciler büyük coşkuyla eslik ettiler.

Avrupa Turnesi kapsamında konser serisi düzenleyen maNga yeniden düzenlediği ve Baba Parası filmi için Ahmet Kural,Murat Cemcir ve Yağmur Tanrisevsin birlikte yeniden yorumladığı ‘Para Parra Parrra’ şarkısının klibi ile de ilgi görüyor.

maNga Avrupa Turnesi konser tarihleri ise şu şekilde;

12 Ocak Gent – De Centrale

17 Ocak Köln – Die Kantine

18 Ocak Stuttgart – Scala Ludwigsburg

19 Ocak Frankfurt – Batschkapp

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!