- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Bensu Soral kadınlara “Göster Kendini” diyerek ilham olmaya çalışıyoruz”dedi

12 Şubat 2020 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»OYUNCULAR»Bensu Soral kadınlara “Göster Kendini” diyerek ilham olmaya çalışıyoruz”dedi
Bensu Soral kadınlara “Göster Kendini” diyerek ilham olmaya çalışıyoruz”dedi

Ünlü oyuncu Bensu Soral ile iş birliğinin de kutlandığı etkinlikte, şampuan serisi için çekilen reklam filmi de ilk kez sunuldu.

Bensu Soral, bir adım öncelerini anlattı

İbrahim Selim’in, “Bir Adım Önce” konseptine özel olarak geliştirdiği, talk show formatında gerçekleşen etkinlikte Bensu Soral, “Mesleğim gereği yıllardır ekranlarda yer alıyor, milyonların karşısına çıkıyorum. Ancak tüm bunların bir adım öncesinde, kuliste kendimle kaldığım her an, özgüvene en çok ihtiyaç duyduğum anlar oluyor… Reklam filmimizde Clear ile işte bu bir adım önceleri anlatıyoruz. Kadınlara “Göster Kendini” diyerek ilham olmaya çalışıyoruz”dedi ve Clear’ın hem ürünüyle, hem de vermek istediği mesajla kendisini etkileyen bir marka olduğunu belirtti.

Markanın Bensu Soral ile başlattığı iş birliği hakkında, Unilever Türkiye Güzellik ve Kişisel Bakım Kategorisinden Sorumlu Pazarlama Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi Alper Eroğlu ise “Özgüven, başarabilmenin ilk ve en sağlam adımı. Biz de Clear olarak her adımda özgüvenli olmanın gücüne inanıyor, kadınların en büyük özgüven kaynaklarından biri olan saçlarıyla onlara bu gücü sağlamaya destek oluyoruz. Kadınlar için çıkardığımız Yumuşak Parlak Kiraz Çiçeği Kadın Şampuanı’nı Bensu Soral ile çektiğimiz reklam filmimizle taçlandırdık.”

Clear’ın kadınların en büyük özgüven kaynağı saçlara canlılık, parlaklık ve yumuşaklık kazandıran “Yumuşak Parlak Kiraz Çiçeği Kadın Şampuanı” için hazırladığı kampanya, TV, dijital ve outdoor mecralarda tüketiciyle buluşuyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!