- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Bikap Adana’ya ünlü isimlerle gidiyor…

30 Nisan 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » DUYURULAR - SOSYAL YAŞAM»Bikap Adana’ya ünlü isimlerle gidiyor…
Bikap Adana’ya ünlü isimlerle gidiyor…

Yaptığı projelerle adından söz ettiren Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP) İstanbul ve Ankara’daki organizasyonlarından sonra yoğun istek üzerine, 11 Mayıs Perşembe günü NEYAD (Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği) iş birliğiyle Adana’ya gidiyor.

11 Mayıs’ta Adana’da gerçekleşecek olan Bikap Adana Alışveriş Şenliği için proje kurucularından Bilge Eren ve projenin Adana sorumlusu Özge Güleç Ökten önceki gün bir araya geldi. Adana Divan Otel’de gerçekleşecek BİKAP Adana Alışveriş Şenliği için son planlamaları yaptıklarını belirten Bilge Eren ve Özge Güleç Ökten; Adana’da çok renkli bir etkinlik gerçekleştireceklerini söyledi.

BİKAP’ın 11 Mayıs’ta Adana gerçekleşecek alışveriş şenliğine; Öznur Yakın, Aslı Şen, Emel Yıldırım, Pınar Altuğ, Sinem Güven, Hakan Akkaya, Rıfat Yüzüak, Melda Aksu, Aslı Hünel, Fulya Gündoğdu ve Nilay Cafer gibi ünlü isimler katılacak.

Ünlü markaların yanı sıra Adana’nın tanınmış isim ve firmalarının da katılacağı BİKAP Alışveriş Şenliği’nin kapı girişinden elde edilecek gelir NEYAD’a (Nil Eğitim ve Yardımlaşma Derneği) bağışlanacak.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!