- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Bir Zamanlar Çukurova 55.Bölüm Özeti

12 Şubat 2020 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER»Bir Zamanlar Çukurova 55.Bölüm Özeti
Bir Zamanlar Çukurova 55.Bölüm Özeti

Müjgan şüphe denizinde boğulurken, Demir ve Yılmaz arasındaki savaş iş dünyasında devam ediyor!

MÜJGAN ŞÜPHELERİNDE HAKLI MI?

Müjgan otomobilin içinde Züleyha’nın sabah boynunda gördüğü fuları bulunca, konakta iki aile yine karşı karşıya gelir. Müjgan elinde, Züleyha’nın fuları ile kapıya dayanınca Demir Züleyha’ya hesap sorar. Müjgan ne olursa olsun, ikisinin görüştükleri fikrinden vazgeçmeyecektir. Konağın bahçesinde beklemedikleri anlarda karşılaşan Yılmaz ve Züleyha için de hayat gittikçe daha zor hale gelir.

YILMAZ VE DEMİR ULUSLARARASI YATIRIM YARIŞINDA!

Yılmaz, İtalyanlarla yaptığı sulama sistemleri anlaşması ile Çukurova’da günün adamı haline gelir. Bir yandan Vali tarafından başarısı kutlanırken bir yandan da gelen siparişleri yetiştirmeye çalışır. Onun bu başarısına en çok, zamanında Demir’in sanayileşme isteklerinin hepsini geri çeviren Hünkar bozulmuştur. Bir an önce Yamanların da sanayi yatırımı yapması gerektiğini söyler.

MÜŞTEMİLATTAN ÜZÜM KIZIN SEVİNCİ İLE GÜLTEN’İN MUTLULUĞU YANSIYOR

Saniye Annesi ile hayata yeniden tutunan Üzüm, aynı onun gibi olmak ister. Onunla birlikte işe de giden Üzüm, herkesin mutluluk kaynağı haline gelmiştir. Çetin ile bir an önce evlenmeyi bekleyen Gülten, durumu abisi Gaffur da öğrensin istemektedir.

FEKELİ BEHİCE’YE ÖYLE BİR SÜRPRİZ YAPTI Kİ, EN ÇOK HÜNKAR’IN KALBİ ACIDI

Bir yandan Yılmaz’ın yaptığı uluslararası anlaşmanın getirdiği yoğun işlerle uğraşan Fekeli bir yandan da kalp krizinin ardından hayat muhasebesine başlamıştır. Behice ise Fekeli’yi yalnız bırakmamak için konağa tamamen yerleşip evin hanımı gibi davranmaya başlar.

Fekeli, tüm Çukurova’nın katıldığı bir organizasyonda sahneye çıkar ve öyle bir şey söyler ki, Behice mutluluktan, Hünkar şaşkınlıktan donakalır!

Yeni Bölüm 13 Şubat Perşembe Saat 20:00 ATV’de

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!