- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Buğra Gülsoy ve Serdar Ortaç Vodafone Red için kamera karşısına geçtiler…

05 Haziran 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»AKTUALİTE»Buğra Gülsoy ve Serdar Ortaç Vodafone Red için kamera karşısına geçtiler…
Buğra Gülsoy ve Serdar Ortaç Vodafone Red için kamera karşısına geçtiler…

Vodafone’un reklam yüzü Buğra Gülsoy ve Serdar Ortaç, Vodafone Red’in yaz ayrıcalıklarını tanıttığı reklam kampanyası için kamera karşısına geçti. İkilinin plaj maceralarının esprili bir dille anlatıldığı reklamlarda fon müziği olarak Serdar Ortaç’ın “Buralara Yaz Günü” şarkısı kullanılıyor.

3 Haziran 2019 – Vodafone’un reklam yüzü Buğra Gülsoy ve Serdar Ortaç, Vodafone Red’in yaz ayrıcalıklarını tanıttığı reklam kampanyasında bir araya geldi. Serdar Ortaç’ın“Buralara Yaz Günü” şarkısının fon müziği olarak kullanıldığı reklamlarda, “Bir yazınız var, onu da ayrıcalıklarla sınırsız yaşayın” mesajı veriliyor.

Buğra Gülsoy’un Red’li bir ünlüyü, Serdar Ortaç’ın ise sadece bir ünlüyü oynadığı, bir plajın girişinde geçen ilk filmde, Gülsoy Ortaç’a “Avantajlar için ünlü değil Red’li olmak lazım” diyerek Red dünyasına katılmanın ne kadar kolay olduğunu anlatıyor.

Buğra Gülsoy’un deneyimli Red’liyi, Serdar Ortaç’ın ise acemi Red’liyi oynadığı, bir plajın kafesinde geçen ikinci filmde ise Gülsoy Ortaç’a plajda video izlemek için WiFi şifresine ihtiyacı olmadığını, Red’lilere sınırsız video izleme imkânı sunulduğunu hatırlatıyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!