- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Ceyda Ateş Toplusoy:” Anne Olduktan Sonra Hedeflerim Değişti”

06 Mayıs 2021 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»OYUNCULAR»Ceyda Ateş Toplusoy:” Anne Olduktan Sonra Hedeflerim Değişti”
Ceyda Ateş Toplusoy:” Anne Olduktan Sonra Hedeflerim Değişti”

“Kendimi daha olgun ve güçlü hissediyorum”

 

“Çocuğumla birlikte hatıra kalsın diye sahnede ya da reklam filminde birlikte olmak isterim”

 

Evlendikten sonra Amerika’ya yerleşen başarılı oyuncu Ceyda Ateş Toplusoy hayatı ile ilgili merak edilenleri MAG Mayıs sayısında anlattı.

 

Çocuğu ile birlikte bir reklam filmi ya da sahnede olmak isteyebileceğini belirten güzel anne, “ İleride oyuncu olmayı seçerse neden olmasın derim ama çocukken ufak bir sahnede veya kısa bir reklam filminde hatıra olsun diye beraber bir şey yapmak isterim” dedi. Pandemi sürecinde çocuğu ile daha fazla zaman geçirdiğini ve farklı aktiviteler yaptığını söyleyen Ceyda Ateş Toplusoy, Anneler Günü mesajını da paylaştı.  Anneliğin dünyanın en keyifli ancak en zor işi olduğunu söyleyen güzel oyuncu, “Annelerinizi el üstünde” tutun mesajını verdi.

 

 

Çekici, gizemli ve duru güzelliği ile kariyerinde emin adımlar ilerleyen Funda Eryiğit’in kapak yıldızı olduğu MAG Mayıs,  dopdolu içeriği, Anneler Günü özel dosyası, röportajları ve yazarları ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom’da online olarak okurlarıyla buluşuyor. Keyifli içeriğimizi ve gündeme dair gelişmeleri @magdergi Instagram hesabından takip edebilirsiniz.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!