- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

DasDas’ın bu sezonki yeni oyunu ‘Vahşet Tanrısı’ tiyatroseverler tarafından büyük ilgi görüyor.

16 Kasım 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»KÜLTÜR SANAT»DasDas’ın bu sezonki yeni oyunu ‘Vahşet Tanrısı’ tiyatroseverler tarafından büyük ilgi görüyor.
DasDas’ın bu sezonki yeni oyunu ‘Vahşet Tanrısı’ tiyatroseverler tarafından büyük ilgi görüyor.

Binnur Kaya, Güven Kıraç, Levent Ülgen ve Tilbe Saran gibi usta isimleri bir araya getiren DasDas’ın bu sezonki yeni oyunu ‘Vahşet Tanrısı’ tiyatroseverler tarafından büyük ilgi görüyor. Geçtiğimiz ay prömiyerini yapan oyunun Kasım ayı biletleri şimdiden tükendi.

Anadolu Yakası’nın kültür, sanat ve yaşam merkezi DasDas’ın Ekim ayında prömiyeri gerçekleşen, yeni oyunu ‘Vahşet Tanrısı’ Kasım ayında da dört temsille seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Kadrosunda Binnur Kaya, Güven Kıraç, Levent Ülgen ve Tilbe Saran’ın yer aldığı, Celal Kadri Kınoğlu’nun yönettiği ödüllü oyunun biletleri satışa çıktığı gibi yoğun bir ilgiyle karşılaşıp tükendi. Çocuklarının kavgası sonrasında uzlaşmak üzere bir araya gelen ebeveynlerin aralarında yaşananları anlatan, Yasmina Reza imzalı oyun, yıllardır dünyanın dört bir yanında kapalı gişe sahneleniyor.

Ekibin her oyunda dakikalarca ayakta alkışlandığı ‘Vahşet Tanrısı, 7, 16 ve 26 Aralık’ta yeniden DasDas Sahne’de olacak. Oyunun Aralık temsillerinin biletleri, Biletix’te satışta…

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!