- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Ege’nin Hamsisi 23.Bölüm Özeti

29 Aralık 2018 - 39 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER»Ege’nin Hamsisi 23.Bölüm Özeti
Ege’nin Hamsisi 23.Bölüm Özeti

SIĞACIK’TA ÇİFTE DÜĞÜN!

Ege’nin Hamsisi’nin final bölümünde çifte düğün var… Egeli damat adayı Deniz, Karadenizli sevdiği Zeynep’le evlenecek. Dursun ve Zehra’nın düğünü de yine aynı salonda yapılınca mutluluk ikiye katlanacak.

HOROZ AĞA KUBAT’TAN YILBAŞI KRİZİ!

Belediyenin Yılbaşı organizasyonunda yapılan düğün öncesi ise ortalık yine karışacak. Sanatçıları organize etmek üzere Belediye Başkanı Nuri’den (Hakan Bilgin) paraları alan Horoz Ağa Kubat (Peker Açıkalın), sırra kadem basıp ortalıktan kaybolacak. Dolandırıldığını anlayan Başkana kasabalılar destek olacak, hiç ummadıkları harika bir yılbaşı eğlencesi ortaya çıkacak.

ŞEVKET’E SÜRPRİZ DÜĞÜN!

Kızının Deniz’le evlenmesine onay veren ancak düğünün o gece yapılacağından habersiz olan Şevket kızını bembeyaz gelinliği içerisinde görünce ne yapacak?

Kardeşine güvenip ona kol kanat geren, yeni bir şans veren Melahat, onun memleketini yine dolandırdığını öğrenince nasıl davranacak?

KAÇAK GELİNİ KİM İKNA EDECEK?

Babasından habersiz yapılan evlilik organizasyonunun heyecanı ve üzüntüsüne dayanamayan Zeynep, düğünden kaçınca neler yaşanacak?

Kaçak gelin Zeynep’i nikah masasına oturmaya kim ikna edecek?

Yılbaşı balosu krizi, Sığacık sakinlerinin birlik ve dayanışma çabaları sonucu çözülecek. Karadenizli ünlü müzik grubu Koliva’yı Şevket, liseden arkadaşı Sümer Ezgü’yü ise Melahat konser vermek üzere ayarlayacak. Belediye Başkanı’nın Sığacıklılara sürprizi ise Pop Müziğin ünlü ismi Güliz Ayla olacak. Son şarkısının klibi, çifte düğünlü bu muazzam organizasyonda yayınlanacak olan Ayla, yeni yıla girilen ilk dakikalarda eğlenceyi doruğa çıkartacak.

Doğdukları yerler farklı da olsa, o farklılıklardan zenginleşip, gönüller arasına duvar örmek yerine köprü inşa eden Ege’nin Hamsisi kahramanları, mutluluğun formülünü izleyenlere muhteşem bir finalle aktaracaklar.

Yeni Bölüm 31 Aralık Pazartesi Saat 20:00 TRT1’de

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!