- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Emre Altuğ ile Sinema Senfoni Orkestrası Buluşuyor.

29 Kasım 2018 - 31 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»OYUNCULAR»Emre Altuğ ile Sinema Senfoni Orkestrası Buluşuyor.
Emre Altuğ ile Sinema Senfoni Orkestrası Buluşuyor.

İş Sanat, dünya sahnelerinin yıldız isimlerinden oluşan konserlerinin yanı sıra, yerli projeler ile de rengârenk bir sezon vadediyor. İş Sanat’ın yeni sezon programı, konserlerden dinletilere ve çocuk etkinliklerine uzanan zengin programıyla Aralık ayında içinizi ısıtacak. 7 Aralık’ta Türk Pop müziğinin sevilen isimlerinden Emre Altuğ ve Sinema Senfoni Orkestrası, Türk Sanat Müziği ile alışılmadık bir biçimde bir araya geliyor.

Emre Altuğ’dan Türk Sanat Müziği Yorumu

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Bölümü’nde eğitimini tamamladıktan sonra, 1990’lı yıllarda Sezen AksuNilüferSertab ErenerLevent Yükselgibi sanatçılarla aynı sahneyi paylaşarak müzik hayatına başlayan Emre Altuğ, 30 yılı aşan sanat hayatına altı albüm ve birçok konser sığdırdı.

İş Sanat Konser Salonu’na konuk olacak Emre Altuğ’un “yeni nesle miras, eski, nesle hatıra” olarak adlandırdığı projesi ”Unutulmayanlar” ile Türk sanat müziğinin unutulmaz şarkılarını senfoni orkestrası eşliğinde sahneye taşıyacak.

2017 yılında çıkardığı ve Türk sanat müziğinin usta ismi Yıldırım Gürses imzalı klasiklerini yorumladığı ‘Yıldırım Gürses Şarkıları’albümünden eserlere de yer verecek olan Emre Altuğ’a, bu projede Türkiye’nin ve Avrupa’nın ilk film müzik orkestrası olma iddiasıyla yola çıkan şef Zdravko Lazarov yönetiminde Sinema Senfoni Orkestrası eşlik edecek. Hakan Ateş’in Genel Sanat Yönetmeni olduğu Sinema Senfoni Orkestrası, Emre Altuğ ile geçmişten günümüze güzel bir yolculuk için sizi İş Sanat’a davet ediyor. Konser, 7 Aralık, Cuma günü, 20.30’da İş Sanat’ta.

Satış noktaları

İş Sanat Ana Gişe – 0212 316 10 83 / Biletix – 0216 556 98 00 / www.biletix.com

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!