- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Engin Akyürek ve Bergüzar Korel, Eskişehir ve Bursa’da coşkuyla karşılandı.

25 Şubat 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»SİNEMA»Engin Akyürek ve Bergüzar Korel, Eskişehir ve Bursa’da coşkuyla karşılandı.
Engin Akyürek ve Bergüzar Korel, Eskişehir ve Bursa’da coşkuyla karşılandı.

Geçtiğimiz hafta vizyona giren ‘Bir Aşk İki Hayat’ filminin başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Bergüzar Korel, Eskişehir ve Bursa’da coşkuyla karşılandı.

Yapımcılığını Ay Yapım ve Medyapım’ın üstlendiği, Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda yer aldığı yılın aşk filmi ‘Bir Aşk İki Hayat’ın seyircili gösterimleri devam ediyor. Filmin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ve Engin Akyürek haftasonu Eskişehir ve Bursa’daki hayranlarıyla bir araya geldi.

‘Bir Aşk İki Hayat’ filminin gösterimleri ile Türkiye’nin farklı şehirlerindeki hayranları ile bir araya gelen Bergüzar Korel ve Engin Akyürek, Eskişehir ve Bursa’da yoğun ilgiyle karşılandı. Cumartesi günü Eskişehir Özdilek Cinetime ve Pazar günü de Bursa Özdilek Park AVM Cinetime’da seyircili gösterime katılan ikili hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektirdi. Gerçekleşen söyleşi sırasında filmi önceden izleyen hayranlarından gelen “Çok samimi, çok gerçek, yaşanmışlıklarımızı gördüğümüz bir film izledik” yorumu ikiliyi duygulandırdı.

Oyuncular, Pazar günü Bursa’dan ayrılmadan önce Özdilek Park AVM’nin güzel bir sürpriziyle karşılaştı. Seyircilerle buluşmalarının ardından kuliste filmin afişinin basılı olduğu pasta bulan Korel ve Akyürek, bu jest karşısında çok mutlu oldular.

‘Bir Aşk İki Hayat’, sinemalarda seyircilerle buluşmaya devam ediyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler : ,

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!