- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Eslem Akar Dostumun Dünyası’nda!

15 Ekim 2020 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»SON DAKİKA»Eslem Akar Dostumun Dünyası’nda!
Eslem Akar Dostumun Dünyası’nda!

FOX’un sevilen köpek eğitimi programı “Dostumun Dünyası”, bu hafta genç oyuncu Eslem Akar’a konuk oluyor. Akar’ın köpekleri Leo ve Kira, farklı öyküleriyle ekrana geliyor.

 

26 yıllık köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak, bu bölümde diğer köpeklere saldırgan davranan Boo’yu kendi ırkıyla barıştırmaya çalışıyor. Ali Yeşilırmak’ın ikinci göreviyse, köpeklerle değil, insanların köpeklere dair korkularıyla ilgili. Deneyimli eğitmen, dev Doberman Caş’ın yufka yüreğini, ondan korkan insanlara anlatmakta başarılı olabilecek mi?

“Dostumun Dünyası”, bu hafta, genç oyuncu Eslem Akar’a konuk oluyor. Sevilen oyuncu, köpekleri Leo ve Kira’nın hikayelerini Ali Yeşilırmak ile paylaşıyor.

Tıpkı Eslem Akar’ın terk edilmiş köpeği Kira gibi, bir heves uğruna alınıp sonra sokağa atılan Aki de, yeni yuvasını arıyor. Bu kalbi kırık Akita’yı doğru aileyle buluşturmak için Ali’nin bir fikri var!

FOX İç Yapımlar’ın deneyimli ekibi tarafından hayata geçirilen Türkiye’nin ilk profesyonel köpek eğitimi programı “Dostumun Dünyası”, 17 Ekim Cumartesi saat 12.15’te, FOX’ta!

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!