- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Görülmesi gereken bir film: “GÖRÜLMÜŞTÜR”

20 Eylül 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»KÖŞE YAZILARI»Görülmesi gereken bir film: “GÖRÜLMÜŞTÜR”
Görülmesi gereken bir film: “GÖRÜLMÜŞTÜR”

Yönetmenliğini ve senaristliğini Serhat Kocaaslan’ın yaptığı, Berkay Ateş, Sadet Işıl Aksoy, Füsun Demirel’in rol aldığı Görülmüştür filmi bugün vizyona giriyor.

Film; mahkum mektuplarını okurken, fotoğrafta gördüğü bir kadını takıntı haline getiren İnfaz Memuru Zakir’in hikayesini konu ediyor. Genel olarak Türkiye portresi çizen bu filmi seyretmenizi şiddetle öneriyoruz.  Öncelikle muazzam etkili oyunculuğu ile rolünün gerçekliğini izleyiciye geçiren Berkay Ateş’i izlemek çok keyif verici. Televizyon izleyicileri onu Anne, Gülizar ve Çukur dizilerindeki performansı ile tanıyor iken, tiyatro ve sinemaseverler onun sahnede ve beyazperde deki başarılı performansından daha önceden haberdarlardı.

“Görülmüştür” filminde annesini oynayan Füsun Demirel ile iyi bir uyum sağlamış. Konuşmasa bile bakış ve mimikleriyle rolünü anlatan Sadet Işıl Aksoy yurtdışındada yüzümüzü güldüren ender sanatçılardan biri.

Filmde dikkati çeken bir diğer husus ise, filmde yer alan infaz memurlarını canlandıran isimsiz oyuncuların  doğal oyunculukları oldu. Filmi yöneten ve aynı zamanda senaristliğini de yapan Serhat Kocaaslan sokak dilini filme iyi yansıtmış. 

20 Eylülde vizyona girecek olan filmi aşağıdaki sinema salonlarında izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!