- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

GQ “Men of the Year” özel kategori ödül sahipleri GQ Webinar’da…

12 Kasım 2020 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»AKTUALİTE»GQ “Men of the Year” özel kategori ödül sahipleri GQ Webinar’da…
GQ “Men of the Year” özel kategori ödül sahipleri GQ Webinar’da…

GQ Türkiye’nin her yıl gerçekleşen “Men of the Year” ödül töreni bu yıl, teknoloji devi Samsung’un en iddialı modeli Samsung Galaxy Z Fold2 sponsorluğunda, “İYİ GELENLER” temasıyla gerçekleşiyor. GQ editörleri, yazarları, danışmanları ve okurlarının birlikte seçtiği müzik, spor, bilim, moda, sahne & gösteri, gastronomi, iş dünyası ve sanat dallarında üretimleri ve duruşlarıyla “iyi gelen” isimlere, ilham verici hikayeleriyle 2020’nin umut kaynağına dönüşen isimsiz kahramanları da eşlik edecek.

 

Bu yılın en değerli bulunan başlıklarıysa, ilk kez hayata geçen “Eşitlik”, “Centilmenlik”, “Cesaret”, “Özgünlük” ve “İnovasyon” özel kategorileri… Kafa yorduğumuz bu konularda yaptıkları ve fikirleri ile ilham veren isimler, 9 Kasım Pazartesi günü GQ Türkiye Instagram hesabından canlı yayınla açıklandı. “Eşitlik” kategorisinin kazananı oyuncu Boran Kuzum, “Centilmenlik” kategorisinin kazananı oyuncu Engin Öztürk, “Cesaret” ödülünün sahibi ultra maraton sporcusu Özgür Tetik, “Özgünlük” dalında kazanan şef Maksut Aşkar ve “İnovasyon” ödülünün kazananı girişimci Ahmet Onur oldu.

 

Bu yıla özel kategorilerin ödül sahibi isimlerle birlikte ayrı bir parantez açmak üzere “Bizi Ne Kurtaracak?” başlığıyla ilk GQ Webinar ise 15 Kasım Pazar 16.00-18.00 saatleri arasında canlı yayında gerçekleşecek.

 

Ödül sahiplerinin kategorilerle ilgili ilham verici konuşma ve sohbetlerinden oluşacak “GQ Webinar: Bizi Ne Kurtaracak?” hakkında detaylar ve katılım için GQ Türkiye Instagram hesabını takip etmek yeterli…

 

20 ülkede 13 milyon okura ulaşan GQ, erkek dünyasının 63 yıldır öncü “iyi yaşam’’ markası; uluslararası yayıncılığın en güçlü erkek dergisi. 2012’den beri “Türkiye’nin en çok satan erkek dergisi” GQ Türkiye ise her dönem erkeğin yeni dünyasındaki değişime ve dönüşüme öncülük ediyor. Ali Tufan Koç’un genel yayın yönetmenliğinde, çözümlere ve fark yaratan insanlara odaklanan, yeni nesil iyimser ve “multimedia” içerik anlayışını sahiplenerek yenilenen GQ Türkiye’de “iklim”, “modern etik”, “görgü” gibi yeni başlıklar; UN Women ile ortaklaşa yürütülen “eşitlik” ve “yeni kimlik” konuları öne çıkıyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!