- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Güldür Güldür Show sezon finali ile bu akşam Show Tv de…

17 Temmuz 2020 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»SON DAKİKA»Güldür Güldür Show sezon finali ile bu akşam Show Tv de…
Güldür Güldür Show sezon finali ile bu akşam Show Tv de…

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show Cuma akşamı Show TV’de…

Çocuklarla karantinada kalmak ne kadar büyük bir problem olabilir? Biri 4, diğeri 5 yaşında iki erkek çocuğu anne ve babaya ne gibi sıkıntılar yaşatıyor olabilir?

Fikri’nin hiçbir akrabasını hoş karşılamayan Naime, yazlıklarına gelen akrabalarına neler yapacak? Fikri’nin hatırına susan Bahadır, Feridun, Naime’nin baskılarına ne kadar daha dayanabilecekler?

Aralarındaki ilişkiyi ailelerinden saklayan iki sevgili Çiçek ve Kazım sarılırken yakalanınca nasıl bir yalan söyleyecekler? Söylenen yalan sonrasında Çiçek ve Kazım durumu düzeltebilecekler mi?

Akıllı telefonların esiri olmak istemeyen Şevket’in telefonunu bırakmasına arkadaşları ne tepki gösterecekler? Peki bu dönemde akıllı telefonu olmayan biri ne gibi sıkıntılar yaşayabilir?

Bilal’e ders çalıştırmak için evine gelen Naime, hayallerini nasıl birer birer gerçekleştirecek? Bilal’in anne ve babası ile tanışan Naime kendini sevdirebilecek mi?

Güldür Güldür Show, sezon finali bölümüyle 17 Temmuz Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!