- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Güldür Güldür Show’un Ramazan’a özel konuğu Zihni Göktay…

11 Mayıs 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»SON DAKİKA»Güldür Güldür Show’un Ramazan’a özel konuğu Zihni Göktay…
Güldür Güldür Show’un Ramazan’a özel konuğu Zihni Göktay…

Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show Ramazan’a özel sürprizleriyle yine herkesi ekran başına kilitleyecek! Türk tiyatrosunun usta sanatçısı Zihni Göktay’ın da konuk olarak katıldığı bu özel bölümde kahkahalar hiç durmayacak.

Ramazan eğlencelerinin değişmez ikilisi Hacivat ve Karagöz’ü nasıl bir gün bekliyor? Yanlış anlaşılmalar sonucunda Karagöz ve Hacivat kendilerini nasıl bir durumun içinde bulacaklar?

Ünlü sanatçıların geldiği, Mesut’un gösterişli iftar yemeğine, sonradan gelecek olan sürpriz isim kim? Bilal misafir olduğu iftar yemeğinde, Mesut’a nasıl bir ders verecek?

Ufak tefek sebeplerle birbirlerine küsen bir ailenin, bir akşamı nasıl geçiyor? Ramazan vakti küsleri barıştırmak isteyen Ozan, ailesinin küslük zincirini nasıl bozacak?

Kiraz’a açılmak isteyen Bilal, Kiraz’ın babasına yakalanmadan açılabilecek mi? Takıntılı aşık Naime, Bilal’in planını bozmak için neler yapacak?

Belediyenin meşk korosunda assolist olarak çıkacak olan Mehtap, bu durumu ne kadar abartılı yaşayabilir? Ailesi bu durum karşısında Mehtap’a nasıl yaklaşacak?

Hepsi bu hafta Güldür Güldür Show’da.

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 11 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!