- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Gülperi bu akşam başlıyor – Bir anneyi sadece çocuklarının nefreti öldürebilir.

14 Eylül 2018 - 67 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER»Gülperi bu akşam başlıyor – Bir anneyi sadece çocuklarının nefreti öldürebilir.
Gülperi bu akşam başlıyor – Bir anneyi sadece çocuklarının nefreti öldürebilir.

Yapımcılığını TİMS&B Productions’un üstlendiği, senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat‘ın yazdığı, yönetmen koltuğuna Cem Karcı’nın oturduğu Gülperi’nin oyuncu kadrosunda Nurgül YeşilçayTimuçin EsenTarık Papuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Aleyna Özgeçen, Emir Özyakışır, Onur Bilge, Gülçin Kültür Şahin, Şefika Tolun, Emir Çubukçu, Ezgi Gör gibi başarılı isimler yer alıyor.

 

Gülperi bu akşam ilk bölümüyle ekrana gelecek. Sadece kadın olduğu için haksızlığa, zalimliğe, iftiraya uğramış bir annenin tek umut ışığıdır çocuklarına duyduğu koşulsuz sevgi… En dibe vurmuşken, en büyük acı kalbinden hançerlemişken bile ayakta durmasının sebebi; oğlunun gözlerindeki hüzün, kızının saçının kokusudur. Doğurduğu yavrusunun kanatları güçlenene kadar yanında olmak zorundadır, çünkü bir anne sadece çocukları yanındaysa annedir. Gülperi, eşi Eyüp ve çocukları Bedriye, Hasan ve Can’la küçük mutlu dünyasını ayakta tutmaya çalışırken, Eyüp’ün kaybıyla önce yuvasını kaybeder. Daha sonra kendisini kayınbiraderi Ejder’den korumak isterken hapse girer. Çıktığında içinde büyüttüğü umut bir anda yerle bir edilir, anlar ki kayınpederi Yakup çocuklarını ona vermeyecektir. Ancak hayatındaki en büyük acıyı, onları geri kazanmak mücadele ederken fark ettiği bir başka gerçek yaşatacaktır: Yakup çocuklarını sadece elinden almamış,  kalplerine Gülperi’ye dair nefret tohumları da ekmiştir. Kadir Gülperi’nin bu mücadelesinde ona en büyük desteği veren kişidir, yalnız ve çaresiz Gülperi’nin hayatında sakin ve güven veren duruşuyla küçük de olsa bir umut kapısı aralar. Yıllar önce tertemiz ve yarım kalmış bir gençlik aşkıyla birbirlerine teğet geçen hayatları, bu zorlu mücadeleyle yeniden birleşmiştir. Gülperi’nin çocuklarının kalbini kazanmak için, onların yeniden annesi olabilmek için var gücüyle sürdürdüğü mücadele hem Kadir’i hem de Gülperi’yi derinden sarsacak, ikisinin de hayat çizgileri hiç beklemedikleri bir yöne çevrilecektir.

 

“Gülperi” bu akşam saat 20.00’de ilk bölümüyle Show TV’de!

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Yeşim
14 Eylül 2018 - 23:29

Dizi konu itibari ile güzel. Timuçin Esenin oyunculuğu zaten çok iyi. keza çocuklarda iyi. Ancak Nurgül Yeşilçayın yüz ifadesi çok değişmiş. Sanki fazla şişirilmiş gibi. botoks yaptırdığını ve pişman olduğunu medyadan öğrenmiştik. Ancak tam tarif edemediğim başka bir şey var. Bakışları çok donuk. adeta zorla oynatıyorlarmış gibi. inşallah ileriki bölümlerde eski hayran olduğumuz oyunculuğuna döner

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!