- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

“Hayat size mantığınız ile hareket etmeniz gerektiğini öğretiyor”

08 Eylül 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»OYUNCULAR»“Hayat size mantığınız ile hareket etmeniz gerektiğini öğretiyor”
“Hayat size mantığınız ile hareket etmeniz gerektiğini öğretiyor”

Aşkın, ilgi duyduğunuz cinse hissettiklerinizden daha fazlasını olduğunu düşünüyorum”

““Tamam işte tam da burası” diyebileceğim bir nokta yok. Çok çalışıp kendimi geliştirip hayallerimi gerçekleştirmek tüm amacım”

Bir çok başarılı projede isminden söz ettiren Hande Doğandemir, MAG Eylül sayısı için objektif karşısına geçti. Samimi röportajında kendisi ile ilgili bilinmeyenleri anlatan güzel oyuncu yeni sezonda tiyatro izleyicisiyle buluşacağı “Waterproof” oyununda nasıl bir karakteri canlandıracağını da paylaşıyor.

“Hırslı biri misin?” sorusuna “Hırsım sabretmemi ve çok çalışmamı sağlayacak kadar” diyerek yanıtlayan Hande Doğandemir, aşk ile ilgili ise şunları söylüyor: “Benim aşka dair kalıplaşmış bir tanımım yok. Aşkın, ilgi duyduğunuz cinse hissettiklerinizden daha fazlasını olduğunu düşünüyorum” Hiç bilinmeyen yönlerini sıcak ve sempatik tavırları ile anlatan güzel oyuncu duygular mı mantık mı sorusunu ise “ Tamamen kalbiyle hareket eden bir kadındım. Duygularınızın ve hislerinizin sizi götürdüğü yere çok inanırım ama maalesef hayat size mantığınızı devreye sokmanız gerektiğini hatırlatan bir çok deneyim yaşatıyor. Bu da benim sınavım, öğreniyorum” diyerek yanıtlıyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!