- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

”Hayatımın Aşkı” tiyatro oyunu 18 Ekimde Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde…

17 Ekim 2018 - 176 views kez okunmuş
Ana Sayfa » DUYURULAR - SOSYAL YAŞAM»”Hayatımın Aşkı” tiyatro oyunu 18 Ekimde Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde…
”Hayatımın Aşkı” tiyatro oyunu 18 Ekimde Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde…

Giuseppe Cossuto’nun yazdığı, Barış Kıralioğlu’nun yönettiği “Hayatımın Aşkı” tiyatro oyunu 18 Ekim Perşembe günü Kadıköy Eğitim Merkezinde yapılacak gala ile seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Oyunda yer alan oyuncular ekranlardan aşina olduğumuz yüzler. Kiralık Aşk’ın Derya’sı olarak tanıdığımız Selin Uzal, İçerde dizisinin Musa’sı Barış Kıralioğlu  ve tiyatro dünyasından Can Türkdoğan

Oyunun konusu:

Hayatımın Aşkı oyunu, iki erkek arkadaşın mükemmel kadın arayışını anlatan bir komedidir. Hayallerindeki kadın çıkıp geldiğinde sizce neler olacak?

Hayatımın Aşkı Ekim ayı gösteri tarihleri: 

18 Ekim Kadıköy Eğitim Merkezi

27 Ekim Göztepe Oda Tiyatro

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

isimsiz kahraman
21 Ekim 2018 - 21:31

konusu çok iyi ama hayatımda izlediğim en berbat en başarısız ve özensiz tiyatro oyunu,bir oyun anca bu kadar kötü olur insanlardan çok güzel paralar alıp karşılığını bu şekilde vermek utanç verici,bide ilk kez sahneleniyor, bu oyun anca bir provayla sergilense bu kadar kötü olur gerçekten yazık. tiyatroyu bu hale getirmek gerçekten büyük bir başarı,belkide ilk defa bir oyun izliycek olanlar bu oyunu izledikten sonra bir daha tiyatro seyrediceklerini düşünmüyorum YAZIK.

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!