- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Iman-Murat Yıldırım çiftinin ömürlük aşkları Emsan’ın yeni reklam filmine ilham oldu

08 Kasım 2018 - 297 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»AKTUALİTE»Iman-Murat Yıldırım çiftinin ömürlük aşkları Emsan’ın yeni reklam filmine ilham oldu
Iman-Murat Yıldırım çiftinin ömürlük aşkları Emsan’ın yeni reklam filmine ilham oldu

Emsan’ın tüketiciyeömür boyu garanti müjdesi verdiği Iman – Murat Yıldırım çiftinin ölümsüz aşkının konu edildiği reklam filmi yayına girdi.

Emsan için geçtiğimiz yıl ilk kez birlikte kamera karşına geçen Iman – Murat Yıldırım çifti; “ömürlük aşk”temalı yeni reklam filminde ikinci kez rol aldı. Ağustos ayında hazırlıklarına başlanılan ve çekimleri bir günde tamamlanan yeni reklam filminde bu kez Emsan’ın ömür boyu garanti veren “Forever Evlilik Paketi” ve çiftin ömürlük aşkları konu ediliyor. Reklam filminin ilk gösterimi ise Iman – Murat Yıldırım çiftinin katılımı ile düzenlenen basın lansmanında gerçekleşti.

İlk reklam filminde evliliklerine Emsan ile mutlu bir başlangıç yapan Iman – Murat Yıldırım çiftinin sempatik tavırları ve enerjisi ekrana yansıyınca marka özellikle sosyal medyadan yüzlerce olumlu mesaj almıştı. Reklam filminin yüksek beğeni toplaması üzerine Iman – Murat Yıldırım çifti ile yollarına devam etme kararı alan Emsan; koltuğunda Hakan Yonat’ın oturduğu yeni reklam filmiyle tüketici ile buluşuyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!