- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Kapan filminin afiş çekimleri yapıldı.

15 Ekim 2018 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»SİNEMA»Kapan filminin afiş çekimleri yapıldı.
Kapan filminin afiş çekimleri yapıldı.

Başrollerini ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, Öykü Çelik, Kemal Uçar ve Ali Gürer’in paylaştığı Kapan filminin afiş çekimleri yapıldı.

Yapımcılığını Nehir Yapımın yapımcılığında, senaryosunu Muharrem Gürer ve Mehtap Şahin Altıntaş’ın yazdığı ünlü yönetmen Kudret Sabancı’nın yönetmenliğini yaptığı konusu aksiyon-dram filmi olan “Kapan” ın afiş çekimleri yapıldı. Filmin afiş çekimlerine filmde Erkan Petekkaya’nın eşini oynayan ünlü oyuncu Neslihan Acar’da katıldı.

Afiş çekimleri sırasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erkan Petekkaya, Kemal Uçar, Öykü Çelik, Ali Gürer ve Neslihan Acar filmle ilgili yöneltilen sorulara “sözleşme şartlarımızda filmle ilgili çok detay vermemek üzere anlaşmamız var” dedi.

Filmde Süleyman karakterini canlandıran ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, “Bol sürprizli ve aksiyon ve dram yüklü bir film. Ben bir babayı oynuyorum. Oğlum üniversite okumak için İstanbul’a geliyor. Onun başına gelen kötü olayların intikamını alıyorum” dedi.

Sıra dışı bir yüzleşme hikayesi olan Kapan filmi izleyiciye şu soruları sorduracak. İntikam duygusu ile kurulmuş bir kapan kimin üzerine kapanır. Vicdanın muhakemesine bırakılan bir hesaplaşma ile acıların üstesinden gelinebilir mi? Yalan perdesi aralanınca gün yüzüne çıkan gerçeklerle yaşaması kişiye bedel olarak yeter mi? Dram, gerilim, macera, romantizm, türü ile heyecan, acı, hüzün, mutluluk, ayrılık, vuslat gibi birçok karşıt duyguyu, başlangıçları ve sonları bir arada barındıran bu hikaye sizi sürprizlerle karşılayacak.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!