- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

 Keşke Hiç Büyümeseydik, duygusal hikayesiyle izleyenleri geçmişe götürdü

10 Eylül 2018 - 28 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER» Keşke Hiç Büyümeseydik, duygusal hikayesiyle izleyenleri geçmişe götürdü
 Keşke Hiç Büyümeseydik, duygusal hikayesiyle izleyenleri geçmişe götürdü

Show TV‘nin dün akşam ilk bölümüyle ekrana gelen yeni dizisi Keşke Hiç Büyümeseydik, usta oyuncu kadrosu ve duygusal hikayesiyle izleyenleri geçmişe götürdü. Babalarının ölümüyle çocukluk anılarını, gençlik bunalımlarını, ilk aşklarını ve kavgalarını yaşadıkları yere yıllar sonra geri dönen kardeşlerin geçmişleri ile yüzleştiği anlar ekranda nostalji fırtınası estirdi. Geçmişi günümüze taşıyan Keşke Hiç Büyümeseydik’in heyecanla beklenen ilk bölümünün başlamasıyla birlikte izleyiciler #Keşkehiçbüyümeseydik etiketi ile Twitter’da yorumlarını paylaştı. #Keşkehiçbüyümeseydik etiketi Twitter’ın Türkiye gündeminde 13 saat 30 dakika, dünyada 2 saat 10 dakikaTT listesinde kaldı.

 

KEŞKE HİÇ BÜYÜMESEYDİK İLK BÖLÜMÜYLE EKRANA GELDİ!

 

Keşke Hiç Büyümeseydik’in dün akşam ekrana gelen ilk bölümünde hayatın dört bir yana savurduğu kardeşler Serpil, Sadık ve Ufuk, Hulusi’nin vefatıyla babalarına son vazifelerini yapmak üzere mahalleye geri döndü. Birbirlerini, en önemlisi onlara sevgiyle bağlı olan anne babalarını ihmal eden kardeşler, yıllar sonra bir araya geldi. Keşkeleri yüzlerine çarpan Serpil, Sadık ve Ufuk’un eve dönünce çocukluk anıları canlandı. Serpil’in babasıyla yaşadığı mutlu anları, eşi Ferdi’yle evlenmesini, Ufuk’un tiyatro sevdasını, evi terk edişini, şanssızlığından kurtulamayan Sadık’ın eşiyle tanıştığı zamanları hatırladığı anlar izleyenleri de geçmişe götürdü. Hulusi’nin cenazesinde kardeşler hissettikleri suçluluk duygusuyla gözyaşlarına hakim olamazken Ferdi, mal paylaşımını düşünmeye başladı. Sorunlarını da beraberinde getiren çocuklar o geniş aileyi tekrar bir araya getirebilecek miydi?

 

Yapımcılığını MinT Prodüksiyon’un üstlendiği, senaryosunu Birol Güven – Murat Aras – Eray Yasin Işık’ın yazdığı, yönetmen koltuğuna Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun oturduğu Keşke Hiç Büyümeseydik’in oyuncu kadrosunda Ege Aydan, Burcu KaraAçelya Akkoyun, Murat Kılıç, Deniz Celiloğlu, İrfan Kangı, Yeliz Kuvancı, Demet Gül, Arda Esen, Melisa Doğu, Gülin İyigün, Sadri Alışık, Özge Akdeniz, Erkan Baylav, Rabia Toprak, Caner Nalbantoğlu, Yılmaz Gökgöz, Eda Akalın, Eray Yasin Işık, Ersin Arıcı, Seymen Aydın, Zeynep Anacan, Sebahat Adalar, Serkan Özel, Kevork Türker gibi güçlü isimler yer alıyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik’in yeni bölümü 16 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Mercan
10 Eylül 2018 - 19:26

Diziyi izlerken çok hüzünlendim. Çünkü çevremde dört bir yana savrulmuş bir çok aile biliyorum. Hikaye güzel ancak oyuncu seçimleri biraz özensiz olmuş. her biri bireysel olarak iyi oyuncu olabilirler ancak birbirleri ile kimyaları tutmamış sanki. çocukluklarını oynayan minikler çok başarılı. birde geçmiş-gelecek görüntüler cok karışıktı ben şahsen yoruldum.

Gaye
10 Eylül 2018 - 23:59

Hulusi Beyin telefonla çocuklarını arayıp hayal kırıklığı yaşaması çok dokunaklı bir sahneydi. Bir komşu teyzemizde böyle bir durum yaşamıştı ve bende şahit olmuştum. O gün kendime söz verdim. Evlensem bile aileme çok yakın bir yerde oturacağım diye. Ya da ic güveyi bir damat bulmak.. Dizi genel anlamıyla iyi. İçimizden bir hikaye. Sevgiye saygıya ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde herkesin seyretmesi gerekir. Büyüklerimizin kıymetini bilelim.

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!