- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özprinçci’nin Netflix dizisinin çekimlerine başlandı.

15 Şubat 2021 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER»Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özprinçci’nin Netflix dizisinin çekimlerine başlandı.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özprinçci’nin Netflix dizisinin çekimlerine başlandı.
  • Bir denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman’ın hikayesini konu alan ve sekiz bölümden oluşacak Netflix orijinal dizisinin çekimlerine Ege kıyılarında başlandı. 

 

  • Aksiyon macera türündeki hikayenin yapımcılığını OGM Pictures üstleniyor. 

 

  • Oyuncu kadrosu: Kıvanç Tatlıtuğ‘un başrol koltuğunda oturduğu dizinin kadrosu başta Özge Özpirinçci olmak üzere Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi birbirinden başarılı isimlerden oluşuyor. 

 

  • Yönetmen: Tolga Karaçelik & Umut Aral 

 

  • Yazar: Jason George önderliğinde Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak

 

  • Konu: Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek miydi?

 

  • Dizinin 2021 sonlarına doğru tüm dünyada aynı anda yayına girmesi planlanıyor. 

Netflix Hakkında:

Netflix, 190’dan fazla ülkede 204 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!