- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Mucize Doktor’un Tanju’su Aşkı Anlattı: “Aşk önce bir, sonra ikidir. Birinin adı Nihan, diğerinin adı Nil’dir”

25 Şubat 2020 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»OYUNCULAR»Mucize Doktor’un Tanju’su Aşkı Anlattı: “Aşk önce bir, sonra ikidir. Birinin adı Nihan, diğerinin adı Nil’dir”
Mucize Doktor’un Tanju’su Aşkı Anlattı: “Aşk önce bir, sonra ikidir. Birinin adı Nihan, diğerinin adı Nil’dir”

Sevilen dizi “Mucize Doktor”da canlandırdığı Tanju karakteriyle tanınan Murat Aygen, eşi Nihan Aygen ile tanışma hikâyelerini MAG Şubat sayısına verdiği özel röportajında anlattı.

Tanışma hikayelerinin 2010 yılına uzandığını anlatan Murat Aygen “2010 yılında, bir sahne projesi yapmaya karar vermiştim. Projenin seçmelerinde, sevgili eşim Nihan kapıdan içeri girdi. Kendisini görür görmez, karım olacağını hissetmiştim. Seçmeler bitip provalara başladığımızda kendisine durumu eğlenceli bir dille anlatmaya çalıştım. Altı ay sonra da evlendik. Evlendiğimiz gün, ileride bir kızımız olacağına inandığımızı, olunca da isminin Nil olmasına karar verdiğimizi ilan etmiştik. Aynen dediğimiz gibi de oldu” dedi.

Aygen aşkını ise şu sözlerle ifade etti: “Aşk, başkasının göremediğini senin görebilmendir. Bir arayıştır. Bir yakarıştır. Kendine yaklaşma, kendini bulma, kendinden kaçma, kendini duyma, kendini görme, kendini hissetme arayışıdır. Önce bir, sonra ikidir. Birinin adı Nihan, diğerinin adı Nil’dir.”

Aşk dolu kareleri ile ilk kez birlikte objektif karşısına geçen Hande Soral ve İsmail Demirci’nin kapak yıldızı olduğu MAG Şubat sayısı, Sevgililer Günü ve kayak özel röportajları ve dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store, Issue, Türk Telekom ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!