- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Neslihan Atagül Doğulu, yeni projesinin ilk sayısını Instagram hesabından takipçileriyle buluşturdu.

02 Haziran 2020 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»AKTUALİTE»Neslihan Atagül Doğulu, yeni projesinin ilk sayısını Instagram hesabından takipçileriyle buluşturdu.
Neslihan Atagül Doğulu, yeni projesinin ilk sayısını Instagram hesabından takipçileriyle buluşturdu.

Neslihan Atagül Doğulu, yeni projesi “Hadsiz” isimli online derginin ilk sayısını Instagram hesabından takipçileriyle buluşturdu.

İçeriği, çarpıcı fotoğrafları, çekici röportajları ve “hadsiz” konuklarıyla fark yaratacak yeni proje ‘Hadsiz’, bugün itibariyle Instagram hesabı üzerinden yayınlandı.

İlk konuk olarak Kadir Doğulu’nun ağırlandığı online dergi, oyuncu Deniz Tansel Öngel’in de “Hadsizlerden Bir Hadsiz: Hasan Ali Yücel” yazısına yer verdi. Online dergi, ilham veren pek çok farklı konuk ve hikayeyle aylık olarak takipçilerle buluşacak.

Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu Çiftinden İlk Karşılıklı Röportaj!

Online derginin ilk sayısında okurları karşılayan büyük sürpriz ise Neslihan Atagül Doğulu’nun eşi Kadir Doğulu ile yaptığı röportaj oldu. Doğulu çiftinin ilk karşılıklı röportajında Neslihan Atagül Doğulu, sorduğu sorularla; Kadir Doğulu ise vermiş olduğu cevaplarla takipçilerin severek okuyacağı son derece keyifli bir sohbete imza attılar. Görsel, yazılı ve işitsel olarak yayınlanan röportajda sahip olduğu ve yegâne sahip çıkmak istediği, yaşamak büyütmek istediği şeyin aşk olduğunu söyleyen Kadir Doğulu, tek soru sorma hakkı olması halinde de soru sormayı ortadan kaldırabilecek bir hal istediğini dile getirdi. Neslihan Atagül Doğulu’nun objektifine poz veren Kadir Doğulu, “Herkesin merakı giderilsin, herkes birbirini anlamış olsun, soru sorma gereği kalmasın” temennisinde bulundu. Kendisinde en beğendiği özelliğin insanlarla arasında mesafe olmadığını açıklayan Doğulu, hadsizliği ise daha “insan evladının belki ilk dönemlerinde yaşadığı ama bugün hasretle beklediği ve aradığı şey, gerçek özgürlük” olarak niteledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!