- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

OGM Pictures Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Camdaki Kız”ını dizi yapıyor.

13 Şubat 2021 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER»OGM Pictures Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Camdaki Kız”ını dizi yapıyor.
OGM Pictures Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Camdaki Kız”ını dizi yapıyor.

Bugüne kadar hayata geçirdiği projelerle hep yapılmamış işlere, cesur ve anlatılmamış hikayelere imza atan OGM Pictures, bu kez de yine çok merak edilen bir konu olan aşkı bambaşka bir pencereden anlatacak. 

Aşık olduğumuz kişilere aslında neden aşık oluruz?  

Neden aşık oluruz? Peki kime aşık oluruz? Aşık olduğumuz kişilerde bizi çeken nedir? Camdaki Kız belki de bugüne kadar kendimize hiç sormadığımız bu soruları sordurarak izleyenleri bir iç hesaplaşmayla başbaşa bırakacak.

Gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan OGM Pictures imzalı Camdaki Kız, yakında Kanal D’de.

 

OGM Pictures Hakkında 

OGM Pictures, Türk dizi ve film sektöründe uzun yıllardır yer alan ve Prime Time kuşağına damgasını vuran birçok başarılı dizinin yapımcılığını üstlenmiş Onur Güvenatam liderliğinde 2018 yılında kuruldu. Yapımları uluslararası dijital platformlarda yer alan ilk Türk yapım şirketi olma özelliğini de taşıyan OGM Pictures, geride bıraktığımız yıl içerisinde Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı, Atiye, Doğduğun Ev Kaderindir ve Yarına Tek Bilet gibi birbirinden başarılı işlere imza attı.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!