- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Rekor ! “Kalk Gidelim” de 121 hayvan rol alıyor.

12 Eylül 2019 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»DİZİLER»Rekor ! “Kalk Gidelim” de 121 hayvan rol alıyor.
Rekor ! “Kalk Gidelim” de 121 hayvan rol alıyor.

BAŞROLLERİNDE SARIKIZ, GRİZMAN, NEYMAR, BALOTELLİ’NİN YER ALDIĞI 85 BÜYÜKBAŞ HAYVAN, 18 KEDİ, 16 KÖPEK, TAVUK RICHARD VE PELİN’İN KUZUSU  3 SEZONDUR SERGİLEDİKLERİ OYUNCULUK PERFORMANSLARIYLA KALK GİDELİM EKİBİNE EŞLİK EDİYOR

Aile terapisti en organik dizi ‘‘Kalk Gidelim’’ de hayvanlar büyük rol oynuyor. Yaşamımızın ayrılmaz parçası ve en yakın dostlarımız olan hayvanları, doğal yaşamı ve sıcacık aile ilişkilerini TRT ekranlarında her Cumartesi saat:20.00’de bizlerle buluşturan ‘‘Kalk Gidelim’’ dizisinde toplamda 121 hayvan dönüşümlü olarak 3 sezondur ekibe eşlik ediyor.

Hayvan oyuncu dostlarımız bazen ekibi uğraştırıp setin durmasına sebep oluyorken çoğu zaman da kahkaha krizlerine yol açıyorlar.

Hayvan sevgisini ve sokak hayvanlarıyla ilgili duyarlılığını her zaman sosyal sorumluluk projeleriyle diziye yansıtan Staff Film yapımcısı Eyüp Üstün, “Sevimli dostlarımız için veteriner setin bir parçası oldu. Dostlarımıza en iyi bakımlar yapılıyor ve sağlıklarına büyük önem veriliyor,” dedi.

Üçüncü sezonunda TRT1 ekranlarında sevilerek takip edilen uzun soluklu dizi ”Kalk Gidelim”in oyuncu kadrosunda Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Emin Gürsoy, Nalan Okçuoğlu, Aslı Omağ, Kerim Yağcı, Hayrettin, Alper Saylık, Sena Çakır, İlayda Aydın, Alican Okumuş, Andrey Polyanin, Ece Aydemir, Can Kıran, Öznur Ön, Dilara Gül Demiral, Ali Dinç, Ferhat Yılmaz, Burak Diri, Pelin Şahin, Ebuhan Tırtar Ve Bayazıt Gülercan gibi sevilen isimler yer alıyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!