- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Savaş Özdemir 2008 yılında Hollywood filminde yer almış.

07 Şubat 2020 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»OYUNCULAR»Savaş Özdemir 2008 yılında Hollywood filminde yer almış.
Savaş Özdemir 2008 yılında Hollywood filminde yer almış.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Tipi karakterini canlandıran ünlü oyuncu Savaş Özdemir’in 2008 yılında Hollywood filmi Jack Hunter And The Quest For Akhenaten’s Tomb filminde rol aldığı ortaya çıktı. Özdemir filmde Riyad karakterini canlandırdı.

Usta oyuncu Savaş Özdemir çekimleri Amerika, Cezayir, Suriye ve bir kısmının Türkiye’de çekildiği Jack Hunter And The Quest For Akhenaten’s Tomb filminde Riyad karakterini canlandırdı.  Filmde hazine kaçakçısını canlandıran Savaş Özdemir aksiyon sahnelerini de başarılı şekilde tamamladı. Hem Amerikalı arkeolog hem Rus mafyasının peşinde olduğu Riyad karakterini canlandıran Özdemir’in filmde amerikan aksanlı İngilizce konuşması dikkat çekti. Tamamı İngilizce olan aksiyon filmi eleştirmenlerden tam not aldı.

Filmin başrollerini Ivan Sergei (Jack Hunter), Joanne Kelly (Nadia Ramadan) Thure Riefenstein (Albert Littmann) Susan Ward (Liz), Mario Naim Basil (Tariq) oynuyor.

 

Filmin konusu

Jack Hunter maceracı bir arkeolojisttir. Arkeolojide okurken Profesörü Fredrick Shaffer ona akıl hocalığı ve babalık yapmıştır. Profesör Suriye’de Ugaritlerden kalma bir hazine olduğunu düşünmektedir ve bu hazineyi bulabilmek için Ugarit metinlerini çok iyi tercüme edebilen bir tercümana ihtiyacı vardır. Ancak Jack orada bir hazine olduğuna inanmaz ta ki hocası bir cinayete kurban gidene kadar. Hocasını kimin, ne için öldürdüğünü bulmak amacı ile Suriye’ye gider.Ancak hazineyi arayan tek kişi kendisi değildir. Rus mafyası da işin içindedir. 

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!