- Hoşgeldiniz

SON DAKİKA

Oyuncu Selen Öztürk Kadın(ım)’ın dünya prömiyerinde şarkı söyledi

11 Mart 2019 - 18 views kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»OYUNCULAR»Oyuncu Selen Öztürk Kadın(ım)’ın dünya prömiyerinde şarkı söyledi
Oyuncu Selen Öztürk Kadın(ım)’ın dünya prömiyerinde şarkı söyledi

Sadece oyunculuğuyla değil, sesiyle de kendini kanıtlayan başarılı oyuncu Selen Öztürk, geçtiğimiz günlerde İbrahim Yazıcı şefliğinde Bilkent Senfoni Orkestrası’nın konserinde konuk solist olarak sahne aldı. Öztürk, orkestranın yeni eseri ‘Kadın(ım)’ın dünya prömiyerinde hem şarkı söyledi hem de eserin anlatıcılığını üstlendi.

Ekranlarda ‘Payitaht Abdülhamid’ dizisinde, sinemada ‘Çiçero’ ve tiyatro sahnesinde ise ‘İntiharın Genel Provası’nda izlediğimiz yetenekli oyuncu Selen Öztürk, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Bilkent Senfoni Orkestrası’nın konuk solisti olarak sahne aldı.

Orkestra şefi ve piyanist İbrahim Yazıcı’nın bestelediği ‘Kadın(ım)’ adlı eserin dünya prömiyerinde sahne alan Öztürk, 10 bölümden oluşan yapıtın hem anlatıcılığını üstlendi hem de şarkıları seslendirdi. Metnini Şirin Aktemur’un kaleme aldığı eserde, varoluştan zamansız bir geleceği kadın-erkek ilişkisi ve bu ilişki sonucunda iki taraftaki ruhsal değişimler anlatılıyor.

Öztürk, konservatuar okuduğu şehirde, böyle anlamlı bir konserde yer almaktan büyük heyecan duyduğunu dile getirdi.

SELENİSTAN TV YAYINDA!

Başarılı oyuncu aynı gün bir heyecan daha yaşadı. Sosyal medya hesabında paylaştığı kendisinin seslendirdiği şarkılarla dikkat çeken oyuncu, tüm videolarını paylaşabileceği Selenistan TV adlı Youtube kanalını açtı. Söz ve müziği Barış Diri’ye, düzenlemesi ise Özer Ateş ve Cihan Gökdemir’e ait olan ‘Yine Gönlüm Karardı’ adlı şarkıyla ilk paylaşımını yapan Öztürk, bu şarkıyı kendine sarılan, ruhunu sevgiyle kanatlandıran, cesaretle yürüyen ve hala gülümseyen tüm kadınlara armağan etti. Selen Öztürk, yakın zamanda oyuncu ve müzisyen arkadaşlarıyla bir araya geleceği özel içerikleri de bu kanalı üzerinden paylaşacak.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
error: Content is protected !!